חיפוש

איך ללמד את הכלב שלך לשבת: מדריך שלב אחר שלב

אילוף הכלב לשבת לפי פקודה זו המיומנות הבסיסיות ביותר שכל בעל כלב צריך ללמד את הכלב שלו. "לשבת" היא לא רק פקודה בסיסית שמהווה את הבסיס לאימונים מתקדמים יותר, אלא היא גם עוזרת לכלב שלך לפתח שליטה בדחפים ועוזר לך כבעל הכלב בכל מיני מצבים שונים ביום יום. במדריך זה, אנו נסביר לך מה אתה צריך לעשות שלב אחרי שלב כדי ללמד את הכלב שלך לשבת.

 

שלב ראשון: צור סביבת למידה חיובית

לפני תחילת האימון, מצא אזור שקט וללא הסחות דעת שבו אתה והכלב שלך יכולים להתמקד. תוודא שיש לך אספקה ​​נדיבה של פינוקים קטנים ורכים לשימוש כפרס. בחר זמן שבו הכלב שלך ערני ולא מתרגש או עייף מדי, מכיוון שהוא יהיה פתוח יותר ללמידה.

שלב שני: ללכוד את תשומת הלב של הכלב שלך

כדי להתחיל את האילוף, תפוס את תשומת הלב של הכלב, אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בחוש הריח המפותח של הכלב, קרב את החטיפים שהבאת לאף של הכלב ואפשר לו להריח אותם, ואם צריך אתם יכולים לתת לו אפילו לאכול חטיף יחיד. זה יעורר את העניין שלו ויעזור לו להתמקד בך.

 

שלב שלישי: לפתות את הכלב שלך לתנוחת ישיבה

הזיזו את החטיף לאט לאט מהאף של הכלב שלכם לכיוון החלק האחורי של ראשו, והובילו אותו לתנוחת ישיבה. הכלב שלכם ינסה לעקוב אחרי החטיף הטעים עם מבטו והתגובה הטבעית שלו תהיה להוריד את חלקו האחורי לתנוחת ישיבה. ברגע שהחלק התחתון של הכלב שלך נוגע בקרקע, שבחו אותם ב"טוב, לשבת!" או קליק במידה ואתם משתמשים בקליקר.

 

שלב רביעי: תגמול וחזור

מיד לאחר שהכלב שלך יושב, תגמל אותו עם הפינוק והביע שבחים מילוליים בנימה שמחה. חזרו על התהליך מספר פעמים, עד שהכלב שלכם מבין את התרגיל.

 

שלב חמישי: לחזק ולתחזק

אנחנו נמליץ לכם להמשיך לחזק את פקודת ה"שב" באמצעות מפגשי אילוף קבועים, אתם יכולים להיעזר במאלפים של bark-park.co.il אשר יעזרו לכם ללמד את הכלב כל פקידה שרק תרצו וכך גם לחזק את הקשר שלכם עם הכלב.

 

לסיכום

ללמד את הכלב שלך לשבת זו מיומנות בסיסית שכל כלב צריך לדעת מיומנות זו תחזק את הקשר והתקשורת שלך עם הכלב שלך. על ידי שימוש בחיזוקים חיוביים, סבלנות ועקביות, אתם תלמדו את כלביכם לשבת יחד עם שלל פקודות נוספות.

אל תשכחו לחגוג כל התקדמות של הכלב שלכם ולהפוך את האילוף למהנה ככל שניתן. אימון שמח!

איך ללמד את הכלב לשבת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא