חיפוש

אל תהיו פראיירים – מצאו חברת ביטוח משלמת

רבים מאתנו שמעו על המקרה שאירע לאחרונה למבוטח צעיר שיצא פראייר לאחר שבחר בחברת ביטוח אקראית, מבלי לבדוק את טיבה. הדבר גרם להדים בקרב מבוטחים שביקשו להכיר בדרכים שיובילו אותם לחברת ביטוח שתשלם את הפיצויים המגיעים להם בסופו של דבר. מדריך זה ירכז את המידע הרלוונטי שיגרום לכם לבצע בחירה נכונה. הישארו כאן ותגלו מה עליכם לעשות בכל שלב.

 

השלב הראשון: איסוף מידע ראשוני

עליכם לאסוף כמה שיותר פרטים על פוליסות שמוצעות מצד חברות ביטוח שונות. חשוב לציין שבשלב זה לא תצטרכו לערוך בירור מעמיק, אלא להתמקד אך ורק בקבלת מידע רלוונטי תוך רישום מדויק של הפרטים הבאים:

  • הצעת המחיר
  • גובה הכיסוי
  • התאמה לצרכים שלכם

נמליץ להזין את הנתונים הללו בתוך טבלה מסודרת שתאפשר ליישם את השלב הבא במהירות ובקלות.

 

השלב השני: ערכו השוואה

הגיע הזמן לרכז את כל הנתונים שקיבלתם בשלב הראשון ולהתחיל בהליך השוואת ביטוחים שיאפשר להכיר בפוליסה המשתלמת ביותר. נדגיש שיש גולשים שמעדיפים ליישם את השלב הראשון תוך יצירת קשר טלפוני עם נציגי חברות הביטוח. אנו ממליצים לפנות ישר לאתרים שמבצעים את ההשוואה תוך לחיצת כפתור, כדי לחסוך בזמן. לאחר מכן, תוכלו להתבונן בנתונים ולהגיע למסקנות. שימו לב – הבחירה הסופית בחברת ביטוח מחייבת יישום של השלב השלישי שיוצג בפניכם בפסקה הבאה.

ייעוץ ביטוחי

השלב השלישי: בדקו את טיבה של חברת הביטוח

כאמור, המטרה העיקרית של מדריך זה היא להוביל אתכם לחברת ביטוח שתשלם את הפיצויים שמגיעים לכם בהתאם לתנאי הפוליסה. בשלב זה יש בידיכם פרטים אודות חברות ביטוח שעונות על קריטריונים חיוניים. זו העת לבחון את מקצועיותה ואמינותה של חברת הביטוח, כדי שתוכלו להבין אם זו תעמוד לצידכם בעת הצורך ותספק את התשלום. אנו ממליצים לקבל חוות דעת מצד מבוטחים שתבעו בעבר את חברות הביטוח שבחרתם, כדי שתוכלו להכיר באופן מסירת הפיצויים (במידה והדבר אכן בא לידי ביטוי).

 

הדרכים שיובילו לקבלת אינפורמציה מהימנה

רגע לפני שתתחילו בחיפוש אחר ביקורות, עליכם לדעת שיש פלטפורמות מסוימות שנחשבות למהימנות. הן מרכזות מידע עדכני שנכתב על ידי לקוחותיהם של חברות הביטוח (כלומר, הם רוצים להעביר את המידע האלה, כדי להקל על אחרים ואין להם שום אינטרס בדבר). מדובר לצורך הדוגמא בפורומים, קבוצות פייסבוק ולשונית הביקורות של גוגל.

 

השורה התחתונה

אתם מכירים כעת ב – 3 השלבים שיובילו אתכם לחברת ביטוח שתשלם את הפיצויים בעת הצורך. כעת, נותר לכם רק ליישם אותם בהתאם לסדר, כדי שתוכלו לבצע בחירה נכונה שתשתלם בהמשך. נמליץ להעביר את המידע הלאה, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב ולהפחית את הסיכוי להישנות מקרים מצערים שגורמים למבוטחים להתמודד בגפם מול הוצאות גבוהות שלא לצורך.

סוכנת חברת הביטוח עם הלקוח שלה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
6 יתרונות לביטוח בניין משותף
6 יתרונות לביטוח בניין משותף

כאשר מדובר בבעלות על נכס בבניין משותף, ישנה חשיבות מכרעת לרכישת ביטוח בניין מקיף. ביטוח בניין משותף, מעניק כיסוי לשטחים המשותפים והמבנים המשותפים של הבניין,

קרא עוד »