חיפוש

בעלך מכור לאדרנלין? הכירי 4 רעיונות למתנות ייחודיות

לקנות מתנה זה לא הדבר הכי פשוט. לפעמים אנחנו חושבות על זה הרבה זמן מראש אבל אין שום רעיון מספיק טוב שעולה לנו לראש. הדבר הזה נהיה מאתגר עוד יותר כאשר מדובר בבעל שלנו. זוהי כבר לא המתנה הראשונה שאנחנו עושות לו ומשנה לשנה זה נהיה קשה יותר למצוא מתנה מעניינת אשר תרגש אותו . אנחנו רוצות לתת לו מתנה ייחודית ולגרום לו לשמוח כמו ילד קטן אבל זה באמת לא קל. אז אם בעלך מכור לאדרנלין, את חייבת להכיר 4 רעיונות למתנות ייחודיות!

 

1. צניחה חופשית

המתנה הראשונה שאנחנו נדבר עליה היא צניחה חופשית. צניחה חופשית היא חוויה ייחודית שלא חווים כל יום. חוויה מדהימה לכל מי שאוהב פעילויות אקסטרים. אין דבר יותר מרגש מלהיות במטוס, שנייה לפני הקפיצה. מלמעלה, הנוף נפלא – אין יותר יפה מזה. המלצה שלנו היא לבדוק מה יהיה מזג האוויר ביום שאת רוצה  לסגור את הצניחה. עדיף שזה יהיה יום בהיר כך שבעלך יוכל להנות מהנוף היפה ביותר שהוא יראה בחייו.

זוג שנהנה מצניחה חופשית ביום מעונן

 

2. נהיגה על מסלול מרוצים

אם בעלך אוהב פעילויות אקסטרים וגם אוהב מכוניות – זוהי המתנה המושלמת עבורו. מתנה אשר משלבת את 2 האהבות שלו – אדרנלין ומכוניות. חברת טופ דרייב מציעה מגוון פעילויות כגון נהיגת אקסטרים, נהיגה אתגרית, ימי מסלול לאופנועים ועוד. לנהוג על מסלול מרוצים הוא לא דבר שקורה כל יום. זוהי חוויה שהוא יזכור לכל החיים! את יכולה למצוא יותר פרטים בלינק הבא: https://topdrive.co.il.

 

3. פלייבורד

עוד פעילות אקסטרים שאת יכולה לבדוק עליה היא פלייבורד. פעילות אשר מתקיימת במים. פלייבורד הוא בעצם מתקן שעליו עומד בן אדם. המתקן הזה מחובר לאופנוע ים ומופעל בעזרת סילון המים שהוא יוצר. ברגע זה נוצר לחץ מים אשר גורם לבן אדם אשר מחובר לפלייבורד לעוף מעל המים. חוויה משוגעת לכל מי שאוהב פעילויות אקסטרים במים.

 

4. שיעור טיסה

שיעור טיסה הוא גם מתנה מהממת. מתנה אשר מתאימה לאנשים סקרנים. אנשים שאוהבים ללמוד ולנסות דברים חדשים. זוהי מתנה מיוחדת מאוד. בעלך יוכל להרגיש מה זה להיות טייס ליום אחד. מה ההרגשה שחווים מתא הטייס כאשר יושבים חגורים בקוקפיט. הרגשה מיוחדת של שליטה, של התרגשות, של ילד אשר מגלה דבר חדש. אין יותר מרגש מזה.

 

לסיכום

שזה יהיה בשביל יום ההולדת של בעלך או ללא סיבה ספציפית, יכול להיות נחמד לקנות לו מתנה. מתנה טובה שתרגש אותו ותגרום לו לשמוח כמו ילד בן 16. אם בעלך מכור לאדרנלין תוכלי לחשוב על מתנות כמו לדוגמה צניחה חופשית, נהיגה על מסלול מרוצים, פלייבורד, שיעור טיסה ועוד מגוון אטרקציות אקסטרים אשר יגרמו לו להנות מחוויה מלאה באדרנלין. את מכירה את בעלך הכי טוב ויודעת מה הוא היה אוהב לקבל. תנסי לראות מהם הדברים שהוא כבר עשה ומהם הדברים שהוא עוד לא עשה וכך תוכלי לקנות לו מתנה ייחודית ואפילו להגשים לו חלומות!

אישה שמפתיעה את בעלה עם עוגה ביום הולדתו

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא