חיפוש

האם יש ירקות המסוכנים לאוגרים?

מקרה שאירע לפני כמה ימים לאוגר של השכנים שלנו, גרם לנו להבין כי עלינו להוציא מדריך מקיף שיסביר לכל דורש את המידע החיוני בנוגע לירקות שמתאימים לאוגרים. אם יש לכם אוגר בבית ואתם רוצים לתת לו ירקות טעימים מהמקרר ומחוצה לו, כדאי שתקראו את המדריך הנוכחי ותגלו אם יש ירקות שעשויים להיות מסוכנים לאוגרים שלכם.

 

לא נלאה אתכם במידע מיותר ונאמר שכן – יש ירקות מסוכנים לאוגרים

אנחנו לא נשאיר אתכם במתח ונאמר לכם מיד שיש ירקות שעשויים להיות מסוכנים עבור האוגרים שלכם במידה והם ניתנים בכמות גדולה מידי. מדובר בירקות שעשויים לגרום לאחת או יותר מהתופעות הבאות:

  • כאבי בטן
  • הקאות
  • הרעלה

אם הגעתם לכאן, אתם יכולים להיות בטוחים כי תדעו מה הם הירקות שמהם צריך להימנע ואילו ירקות יכולים להיות מתאימים ומזינים עבור האוגרים שלכם.

ירקות מסוכנים לאוגרים

איזה ירקות עשויים להיות מסוכנים לאוגרים?

הירקות שעשויים להיות בעיתיים עבור האוגרים שלכם הם כרוב ומלפפון. מדובר ב – 2 ירקות שצריך להגיש אחת לחודש לפחות. יש מגוון רחב של ירקות שניתן להעניק על בסיס יומי, כך שאם תשאלו אותנו, אנחנו פשוט היינו נמנעים מלתת כרוב ומלפפון כדי להיות בטוחים שהכול בסדר.

אם תחליטו להעניק את הירקות הללו לאוגרים שלכם, עליכם לשים לב כי אתם חותכים חתיכה אחת קטנה מאוד, למשל בגודל של כפית. הדבר נכון גם לחתיכה של כרוב שצריכה להיות קטנה מאוד. היכנסו לקישור הבא ותגלו את כל הפרטים החשובים בנוגע לירקות אלו ואחרים: http://hamster-time.co.il

 

איזה ירקות מתאימים לאוגרים?

יש מגוון רחב של ירקות שמתאימים לאוגרים וניתן לתת אותם על בסיס יום יומי. מדובר למשל בזוקיני, לפת, עגבנייה, בטטה, דלעת ותרד. יש גם הרבה צמחים ירוקים שאתם יכולים לתת לאוגרים במידה ויש לכם אותם בבית, למשל:

  • כוסברה
  • פטרוזיליה
  • טימין

מדובר בצמחים שנמצאים לא פעם בזמינות גבוהה אצל מי שיש להם גינת ירק בבית.

ירקות מסוכנים לאוגרים

איך מגישים את הירקות לאוגרים?

את הירקות הללו צריך להגיש לאחר שאלה נשטפו היטב במים זורמים. שימו לב שאתם מקדישים את הזמן הראוי לניקיון הירקות והירוקים שתגישו לאוגרים, בדיוק כפי שאתם מקדישים לירקות שלכם ושל קרוביכם. ההמלצה היא להגיש כחצי כפית עד כפית של כל אחד מהירקות שצוינו לעיל. ההמלצה היא לגוון את הירקות הללו ולהגיש בכל פעם ירק אחר. כך שניתן בעצם לתת לאוגרים שלכם אוכל יבש ועל ידו, להגיד כפית מ – 2 או 3 סוגי ירקות שונים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת שיש ירקות שנחשבים למסוכנים לאוגרים. בשלב זה אתם יכולים להיות בטוחים כי תוכלו להעניק לאוגרים שלכם את האוכל המזין והמתאים עבורם ביותר. נאחל לכם שתמשיכו להיות בעלים משקיעים לאוגרים שלכם ושתיהנו מהגידול שלהם.

ירקות מסוכנים לאוגרים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא