חיפוש

הדברת פשפשים – מי אתה פשפש המיטה?

המיטה שלנו היא אחד המקומות שאנחנו הכי אוהבים לשהות בו בבית.

מדובר על אחד הרהיטים הנוחים ביותר, כזה שאנחנו כמעט מסרבים לקום ממנו בכל בוקר, ושמחים וטובי לבב לחזור אליו בכל ערב מחדש.

המיטה שלנו היא המקום הכי אינטימי ובטוח שלנו, אבל מה קורה כאשר כל העניין הזה מקבל פתאום תפנית הזויה, עם ביקורו של פשפש המיטה? הדברת פשפשים היא פעולה שאין לוותר עליה בשום פנים ואופן, על מנת שתוכלו להמשיך ולהנות מהמיטה שלכם בצורה המיטבית, ממש כפי שהיה עד עכשיו.

 

פשפש המיטה – הכירו את האויב מספר אחת של המיטה שלכם

פשפש המיטה הוא מסוגי המזיקים היותר ערמומיים ומתוחכמים. הוא אמנם קטנטן, ברוב המקרים גודלו לא עולה על גודל של גרגר אפונה, אבל ההשפעות שלו הן גדולות יותר ממה שאתם אולי מדמיינים כרגע.

פשפש המיטה מגיע אל המיטה שלנו במגוון דרכים, מטפס עליה, ופשוט מתמקם בה. לאורך היום הוא מתחבא בשפלי הסדין, בין המזרון למעמד המיטה, ואפילו בשקעי החשמל הסמוכים למיטה שלכם. עם רדת החשכה, ובוודאי כאשר אתם נכנסים למיטה, הוא מתחיל לפעול – הוא יוצא החוצה ממקום מחבואו, מטפס על גופכם ומתחיל לנשוך אתכם, נשיכות קטנות ומעקצצות.

 

הדברת פשפשים – האם זה דחוף?

ברגע שאתם מגלים בוקר שגופכם עקוץ ומגרד, אתם יכולים להתחיל לחשוד שפשפש המיטה ביקר גם אצלכם. הדבר יוכח באופן סופי במידה ותמצאו כתמי דם קטנים פזורים על הסדין שלכם, ובוודאי אם יצא לכם לפגוש את פשפש המיטה פנים אל מול פנים. הנזקים הגדולים של פשפש המיטה הוא שהוא יכול להתרבות בקצב מסחרר, וכך להפוך את המיטה שלכם למדגרת פשפשים ללא מעצורים. כל אלו, הופכים את הדברת פשפשים לפעולה סופר דחופה וקריטית.

הדברת פשפשים יכולה לדאוג לכך שתוכלו להיפרד מפשפש המיטה לשלום ולא להתראות. היות וקיימות לא מעט שיטות להדברת פשפשים, כמו הדברה ירוקה, הדברה כימית, הדברה אורגנית ועוד, יצטרך המדביר לבחון את כל הנתונים, ולהחליט באיזו מהן לבחור.

 

הדברה ירוקה – בדרך כלל תהיה הבחירה של המדביר

היות ומדובר כאן על הדברה שמתבצעת בתוך שטח הבית שלכם, ובוודאי בחדר שבו אתם ישנים לאורך הלילה, ברוב המקרים הדברה ירוקה תהיה זו שתיבחר. הדברה ירוקה לא מביאה איתה שום חומר כימי שעלול לפגוע בכם, והיא הוכחה בתור יעילה ואפקטיבית לא פחות מסוגי ההדברה האחרים.

באופן הזה, יוכל המדביר להגיע לכל פינה שבה פשפש המיטה נמצא, ופשוט להעלים אותו כליל מחדר המיטות שלכם. כל אלו יוכלו להחזיר לכם את השקט הנפשי, את היכולת לישון במיטה שלכם ברוגע, ויסירו את החשש שמא תקומו בבוקר עם עקיצות חדשות ומגרדות להפליא. צלצלו עוד היום לקסם הדברות לשם הדברת פשפשים יעילה.

 

חייה שחורה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
משאבי אנוש
המידע המלא אודות תפקידו של HR

HR או "Human Resources" הוא תחום ניהולי העוסק בניהול ההון האנושי בארגון. תפקיד מחלקת משאבי אנוש הוא לקדם ולשמור על סביבת עבודה בריאה, פרודוקטיבית ומתגמלת

קרא עוד »