חיפוש

הדברת פשפש המיטה כמו בארצות הברית

פשפש המיטה אצלכם? יש פתרון!

פשפשי מיטה כבר מזמן השתלטו על חיינו; הם נמצאים כבר בדירות סטודנטים, בבתי יוקרה של אנשי עסקים, בבתי ספר, בבתי מלון, בצימרים, בבתי חולים והיכן לא. הם משתמשים במה שנראה כמו קש בקצה הפה שלהם כדי למצוץ מעט דם מבעלי דם חם. פשפשי המיטה הבוגרים הם חסרי כנפיים, שטוחים ובעלי צורה עגולה – אליפטית. פשפשי המיטה כל כך קטנים שהם יכולים להיכנס לתוך חריצי הקפיצים במזרונים.

אחת השיטות המודרניות לטיפול בפשפשי המיטה היא – הדברה בחום. במזיקיס תוכלו לבצע הדברת פשפשי מיטה עם שנה אחריות. מעוניינים לשמוע על כך? המשיכו לקרוא!

 

טיפול בחום – איך זה מתבצע?

אז ככה. טיפול בפשפשים בחום זה ממש כמו שזה נשמע – טיפול בחום לחדר. מה תפקידנו? אנחנו מעלים את טמפרטורת החדר לכ– 60 מעלות (ויותר) בעזרת מפזר חום, מאוורר שעושה סירקולציה בחדר כדי שהחום יגיע לכל פינה ועוד תותח גז, כך שתוך 15-30 דקות (בהתאם לגודל החדר) טמפ' החדר תגיע לאזור ה– 60 מעלות. המכונות יעבדו במשך כשעה וחצי בממוצע, וכך נהיה בטוחים ששום פשפש לא ישרוד.

 

הדברת פשפש המיטה

לאחר כשעה וחצי שהמכונות עובדות, אנו נכנסים לחדר ומרססים אותו; את ארונות הבגדים, קירות החדר,  בסיס המיטה, השידות, וכל פינה נוספת בחדר. המטרה שלנו היא להבטיח שאין שום סיכוי בו פשפש אחד ישרוד.

חשוב לציין – אנו עוטפים עבורכם את מזרון המיטה בכיסוי 360 מעלות מיוחד, ובנוסף מניחים לכם בכל רגל של המיטה מתקן מיוחד לניטור פשפש המיטה (לסיכוי האפסי שיהיו כאלה ששרדו) כדי להקנות לכם שקט בגוף ושקט בראש.

 

יש סיכוי שהפשפשים יברחו?

חום החדר באותם רגעים יעלה במהירות כה גדולה עד ששום פשפש לא יספיק לחשוב לברוח ממנו. לאחר שהחום תפס את מקומו בחדר, אנחנו בודקים עם מד טמפ' לייזר שהחום הגיע לכל פינה בחדר וגם עליה הוא חלש. את חלונות החדר אנו כמובן מכסים בחומר בידוד מיוחד כדי שהחום לא ייבלע בחלונות הזכוכית וכן שקור לא ייכנס לתוך הבית.

 

כוסיות לפשפשי מיטה?

לאחר טיפול בחום לפשפשי מיטה ולאחר שנעטוף עבורכם את המזרון כדי להיות בטוחים שאתם 100% נקיים מפשפשים אנו נניח על כל אחת מרגלי בסיס המיטה שלכם כוסית מיוחדת. המתקן המיוחד הזה לפשפשי המיטה גורם לפשפשים גם אם יהיו חיים כאלה לאחר הטיפול להיתפס בתוך המתקן ולא לעלות עליכם ובטח שלא לעקוץ אתכם.

 

סיכום:

כדי להדביר את פשפשי המיטה באופן מוחלט חייבים לעשות עבודה יסודית, דבר שמצריך מדביר מקצועי ופרפקציוניסט. במזיקיס אנו מאמינים בפתרונות ארוכי טווח – ביחסים ארוכי טווח עם הלקוחות ובפתרונות מחוץ לקופסא. מזיקיס עשתה עלייה לשיטת הדברה בחום הנהוגה בארצות הברית ובעצם בצורה הזאת גם יכולה לתת לכם אחריות ארוכה, ארוכה יותר מכל שיטה אחרת שבה מטפלים בפשפשי מיטה.

 

זוחל

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
משאבי אנוש
המידע המלא אודות תפקידו של HR

HR או "Human Resources" הוא תחום ניהולי העוסק בניהול ההון האנושי בארגון. תפקיד מחלקת משאבי אנוש הוא לקדם ולשמור על סביבת עבודה בריאה, פרודוקטיבית ומתגמלת

קרא עוד »