חיפוש

הטיסה שלכם בוטלה בגלל המלחמה? בואו לגלות מה הפיצוי

מספר הנוסעים שטיסתם בוטלה בעקבות מלחמת חרבות ברזל עולה מידי יום. שכן, חברות התעופה משנות את מסלולן בתדירות גבוהה והן שולחות לא פעם הודעות על ביטול הטיסה. לעיתים מדובר בהודעות שנשלחות כמה ימים או שבועות לפני מועד ההמראה, בעוד במצבים אחרים מדובר בביטולים שנמסרים זמן קצר לפני כן. מדריך זה עולה לרשת, כדי להציג בפניכם את הפיצוי שמגיע לכם על פי החוק, במידה וטיסתכם בוטלה בתקופה האחרונה. הישארו כאן ותצאו עם כל הפרטים שדרושים לכם.

 

הקדמה – חוק טיבי יעשה לכם סדר

סביר להניח ששמעתם לא פעם על "חוק טיבי" שידוע גם כ"חוק שירותי התעופה". נוסעים רבים מכירים בו, אך סוברים שהוא לא תקף לימי הלחימה. אנחנו כאן כדי להדגיש שהחוק תקף והוא מסדיר גם בימים אלה את הזכויות של נוסעים שטיסתם בוטלה או עוכבה באופן משמעותי. עכשיו, כשאתם מכירים בעובדה זו, נוכל לציין שנוסעים שהטיסה שלהם בוטלה או המריאה באיחור שעולה על 8 שעות, צפויים לקבל פיצויים. נדגיש שמדובר בסכום שנקבע בהתאם למרחק הטיסה שעליה הייתם אמורים לעלות. כאשר טווח העלויות נע בין 1,390 ₪ ל 0 3,340 ₪.

הטיסה בוטלה בגלל המלחמה

הזכויות שמגיעות לנוסעים שטיסתם בוטלה בעת שהייתם בחו"ל

אי אפשר להעלות מדריך שיציג את הזכויות שמגיעות לכם בעקבות ביטול טיסה (מצד חברת התעופה), מבלי לעסוק במקרה הנפוץ ביותר שאירע לישראלים רבים. אם הטיסה שלכם בוטלה ואתם נמצאים בחו"ל, עליכם לפנות לחברת התעופה. שכן, זו צריכה לספק קבלת פיצוי על טיסה שבוטלה עד למועד ההמראה של הטיסה החדשה. נדגיש שהדבר נכון גם עבור טיסות שבוטלו בעקבות הלחימה בארץ. שכן, חברות התעופה מחויבות לספר לכם כרטיס לטיסה אחרת (או החזר כספי), אירוח במלון, ארוחות ועוד.

 

חברת התעופה מתנערת מאחריות? יש מה לעשות!

לצערנו, יש חברות תעופה שנמנעות מלספק שירותים ללקוחותיהן בהתאם לקבוע בחוק. אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, כדאי שתדעו שתוכלו לתבוע אותן בהמשך. תביעה זו צריכה להתבצע תוך הסתייעות מצד חברות חיצוניות שמוסמכות לדבר. אלה יבדקו את פרטי האירוע ויציינו בפניכם אם ישנה עילה לתביעה.

 

תכירו בדרך שתוביל אתכם לקבלת ליווי מקצועי

אינכם מכירים בחברה שיכולה לספק לכם ליווי מקצועי שכזה? אם כך, הגיע הזמן לערוך חיפוש ברחבי הרשת. שכן, יש המון המלצות שנכתבו על ידי גולשים שקיבלו את הפיצויים המגיעים להם לאחר שהם פנו לחברות שכאלה.

 

מילים אחרונות לסיום

נוסעים רבים צפויים לגלות שיש באפשרותם לקבל פיצויים בעקבות טיסה שבוטלה בעקבות הלחימה בארץ. אלה יכולים לבדוק אם ישנה עילה להגשת תביעה בנושא, תוך הסתייעות מצד חברה מקצועית שמכירה בהליך מקרוב. בשלב זה אתם מכירים בכל המידע, כך שנותר לכם רק ליישם אותו ולהגיש תביעה משפטית במידת האפשר.

הטיסה שלכם בוטלה בגלל המלחמה_ בואו לגלות מה הפיצוי

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מאוורר תקרה לבית
3 שלבים לבחירת מאוורר תקרה לבית

מאווררי תקרה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחדרי השינה, הסלונים ואפילו המרפסות. אנו חיים במדינה חמה שמחייבת שימוש במוצרי חשמל מתקדמים שיפחיתו את הטמפרטורה ויאפשרו

קרא עוד »