חיפוש

הכל על מידוף חנויות!

לסדר של המוצרים בחנות או בעסק יש השפעה רבה על ההצלחה שלהם. הסדר של המוצרים, הצורה שבה הם מונחים וכמובן המדפים שעליהם המוצרים מונחים הם דברים שדורשים הרבה מאוד מחשבה. זה בדיוק מה שעושים בתחום מידוף החנויות. אם אתם בדרך להקמה של עסק, או שאתם רוצים להכניס שינויים מרעננים בחנות שלכם, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. 

 

התקנה

הדבר החשוב ביותר במידוף החנות הוא כמובן הבחירה של מי שיבצע עבורכם את המידוף. גם אם אתם בעלים ותיקים של חנות, לא תמיד אתם מודעים לניואנסים הרבים שיש במידוף, ולכן קודם כל כדאי לבחור אנשי מקצוע שאיתם תוכלו להתייעץ. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא האם מי שמתקין לכם את המדפים מכיר את החידושים העדכניים ביותר בתחום, כדי שתוכלו להנות מהמוצרים המובילים.

ההתקנה היא השלב האחרון, אבל לפעמים יש צורך לבצע עבודות בחנות שלכם לפני ההתקנה עצמה. אז לפני שאתם בוחרים את מי שיתקין לכם את המדפים, כדאי לבדוק את הדברים הללו וכמובן לקבל עליו המלצות כדי שלא תתאכזבו בסופו של דבר. https://www.madaflg.co.il.

הַתקָנָה

מה אמור להיות על המדפים

השאלה הראשונה שעליה אתם צריכים לענות היא מה אמור להיות על גבי המדפים שאתם מתקינים. מדפים שאמורים להחזיק סחורה כבדה לאורך זמן צריכים להיות חזקים מספיק כדי לבצע את המשימה הזו. מנגד, עבור סחורות קלות יותר תוכלו לבחור מדפים פשוטים, שמצד אחד יוכלו לבצע את המשימה הזו, ומצד שני יהיו כמובן זולים יותר מאשר מדפים שמיועדים לסחורה כבדת משקל.

 

איכות המדפים

לא משנה מה הכובד של הסחורה שאתם הולכים לשים על המדפים, על האיכות שלהם אל תתפשרו בשום אופן. קריסה של מדף עלולה להסב לכם נזק כבד, ולכם עד כמה שהדבר תלוי בכם עליכם למנוע מצב כזה בכל דרך. הדבר הראשון שאותו עליכם לברר ביחס למידוף העסק שלכם הוא מה האיכות של המדפים. מדפים איכותיים יוכלו להחזיק מעמד ללא תזוזה למשך זמן רב.

מדפים

מדפים מודולריים

אחד הפיתוחים המעניינים ביותר בתחום המידוף אלו מדפים מודולריים. בעסקים וחנויות רבות לא משווקים כל הזמן את אותה סחורה, וכדי לאפשר לכם להחזיק במלאי רק סוג אחד של מדפים הומצאו המדפים המודולריים. המדפים הללו ניתנים להתאמה לסוגים רבים של סחורה, וניתן לשנות את המצב שלהם בקלות. זה יאפשר לכם בזמן אמת להתאים את המדפים לסחורה שיש לכם.

 

לסיכום

מידוף החנות הוא הדרך שבה אנחנו מסדרים את המוצרים והסחורות עבור הלקוחות שלנו. כדי שהמידוף יתבצע בצורה הטובה ביותר, אנחנו צריכים מדפים מתאימים. את המדפים כדאי להתקין בעזרת איש מקצוע, שגם יוכל לתת לנו ייעוץ לגבי הבחירה והסידור שלהם. גם אם אתם לא משווקים את אותה סחורה כל הזמן, חשוב להכיר את האפשרות של מדפים מודולריים שניתנים לשינוי בקלות.

חנויות מידאפינג

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
דלתות כניסה
5 מיתוסים על דלתות כניסה לבית

דלת הכניסה ממלאת תפקיד מרכזי, אך בכל זאת לעתים קרובות יש סביבה תפיסות מוטעות ומיתוסים שעלולים להטעות את בעלי הבית בבחירותיהם. הבנת האמיתות מאחורי המיתוסים

קרא עוד »