חיפוש

עצמאי? הנה 4 דברים שישפרו לך את תפוקת העבודה

האחריות הרבה שמוטלת על הכתפיים של העצמאיים נובעת מכך שמלבדם, אף אחד אחר לא דואג לעסק. אם גם אתם עצמאיים שרוצים להביא את העסק שלכם למקום טוב יותר, כיום ישנם כלים שמסוגלים לעשות את העבודה בשבילכם. הכלים הללו כמובן לא מספיקים בלעדיכם, אולם יחד איתם העסק שלכם יוכל להגיע למקום טוב יותר מזה שהוא נמצא בו עכשיו. 

 

מקום לעסק

הדבר הראשון שלו אתם צריכים לדאוג בתור עצמאיים הוא מקום לעסק שלכם. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם להיכנס לכאן https://amys.co.il, ולראות משרדים נהדרים שאותם תוכלו להשכיר לטובת העסק שלכם. המשרדים הללו יוכלו להוות עבורכם חלל עבודה, אזור לפגישות, ובקיצור כל מה שאתם צריכים כדי שהשירות שלכם בתור עצמאיים יגיע ללקוחות על הצד הטוב ביותר.

כאשר אתם ניגשים להשכירה של חלל עבודה לעסק עליכם להגדיר מראש מה בדיוק המטרה של אותו חלל. כדי לא למצוא את עצמכם מתלבטים יותר מידי בין חללים שונים, כדאי שתבינו מה הדרישות המרכזיות שלכם מחלל ההשכרה, ותבדקו שהחלל שאתם שוכרים עומד באותן דרישות.

מקום לעסקים

רואה חשבון צמוד

להיות עצמאי במדינת ישראל זה לא דבר פשוט. כל עצמאי נאלץ לעבוד מול רשויות רבות, דבר שעלול לגזול לא מעט זמן על חשבון ניהול העסק כמובן. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם להחזיק אצלכם רואה חשבון או לבצע מיקור חוץ לשירות הזה. תופתעו לגלות כמה זמן נחסך לכם, וזה עוד בלי לדבר על כך שתוכלו להגיע למיצוי מלא של הזכויות שלכם בכל הנוגע לתשלומי מס והחזרים שונים.

 

מערכות לניהול משימות

בתור עצמאיים סביר להניח שיש לכם כמה עובדים שאתם מעסיקים, וייתכן שהעסק שלכם אף כולל מספר מחלקות. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם להכניס אליו מערכת לניהול משימות. המערכת הזו תדע לחלק לכל עובד את המשימות שלו, תתריע לו על דדליינים בהם הוא צריך לעמוד, וכמובן, תעדכן אתכם בזמן אמת על הסטטוס של כל משימה. כל מה שנותר לכם זה פשוט לבחור מערכת כזו.

מקום לעסקים

שירותי טלפון

אחד הדברים הכי חשובים בתור עצמאיים הוא זמינות ללקוחות שלכם. מענה לטלפון הוא דבר בסיסי, אך כדי לייעל אותו מומלץ להשתמש בשירותי מרכזייה. המרכזייה תדע לנתב כל פנייה לעובד שאחראי עליה, וכך הלקוחות שלכם יזכו למענה מהיר. בנוסף, העובדים שלכם לא יבזבזו זמן על העברת שיחות נכנסות.

 

לסיכום

העבודה בתור עצמאי מספקת לנו אתגרים רבים. עבור מי שרוצה להיות הבוס של עצמו אין פתרון אחר, אך כדי שתוכלו לשפר כמה שיותר את המצב שלכם בתור עצמאיים יש כמה דברים שכדאי להכיר. הראשון הוא כמובן לשכור לעצמכם משרדים מתאימים בהם תוכלו להעניק שירות ללקוחות שלכם. בנוסף כדי לקבל שירות קבוע מרואה חשבון מנוסה כדי למצות את הזכויות שלכם במלואן.

מקום לעסקים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא