חיפוש

הר הביטוח

הר הביטוח – הדרך לחסוך אלפי שקלים בשנה

אתם מכירים אנשים שמרוצים באמת ובתמים מהמצב הכלכלי שלהם? שלא אומרים שהם היו רוצים להרוויח יותר כסף בחודש? האמת היא שזה לא משנה כמה יש לנו, כי בכל מקרה כולנו היינו רוצים להרוויח יותר כסף. זה מה שהרבה פעמים גורם לנו להישאר שעות נוספות בעבודה וגם להשקיע עוד ועוד כדי להתקדם למשרה טובה וחשובה יותר. מצד שני, כולנו יודעים שלא תמיד זה מספיק. לכן זה כל כך מפתיע לגלות שלמרות המרדף שלנו אחרי ממון, בסופו של דבר כולנו גם מבזבזים אלפי שקלים בשנה בלי שאנחנו בכלל שמים לב לזה! אתם בטוחים שלכם זה לא קורה כי אתם תמיד עם ״היד על הדופק״ בכל מה שקשור לתשלומים שלכם? אם כך, נסו להיות לרגע כנים ולומר: כמה ביטוחים יש לכם? איזה? והאם אין ביניהם כפילויות? העובדה היא שאצל רוב האנשים, כאשר הם פונים אל הר הביטוח ומנסים לעשות בירור בנושא, מתגלה שבכל שנה הם זורקים מאות, או לא אלפי שקלים. לכן, אפילו אם אתם מאוד בטוחים שאצלכם זה לא המצב, כדאי יהיה לפנות אל הר הביטוח ולראות מה יש לו לומר בנושא.

 

מי אתה, הר הביטוח?

אם עד היום לא שמעתם על הר הביטוח כדאי שתדעו שמדובר על יוזמה מבריקה. ממש כפי שמשרד האוצר יצא לפני כמה שנים עם היוזמה של הר הכסף, אנחנו רואים שכאן, בהר הביטוח, נעשים בירורים שונים לגבי הביטוחים שלכל אחד מאיתנו יש. תוהים מה זה אומר ולמה כדאי לבדוק זאת לעומק? פשוט מאוד, כי כך תגלו, כמו שקרה להרבה מאוד ישראלים אחרים, שאתם מבזבזים מאות שקלים בשנה על ביטוחים כפולים. יש סיבה מיוחדת שבגללה אתם צריכים לשלם על אותם סעיפים בפוליסות ביטוח שונות? הסיבה העיקרית לכך היא שרוב האנשים בכלל לא קוראים את מה שהם חותמים עליו ויתרה מכך, חברות הביטוח מתנסחות בצורה כזאת בכוונה. הן בונות על כך שלא נקרא ובצורה כזאת אנחנו משלמים כפילויות שמגיעות להרבה כסף בשנה.

 

כסף ששייך לכם שלא ידעתם על קיומו

הפנייה אל גורם כמו הר הביטוח יכולה להיות חיובית לא רק אם אתם רוצים לברר האם אתם בעצמכם משלמים יותר מידי, אלא גם אם מה שחשוב לכם זה לנסות להבין האם ההורים השאירו, אחרי פטירתם, חיסכון שלא ידעתם עליו. הרבה מאוד אנשים עושים חסכונות לאורך עשרות שנים, הולכים לעולמם וחברות הביטוח לא טורחות להודיע ליורשים על אותם סכומי כסף שמחכים להם! במקרים כאלה מדובר בדרך כלל על עשרות אלפי שקלים וזו כבר יכולה להיות מתנה שכן משפיעה לטובה ובצורה משמעותית על החיים. לכן אין שום סיבה לוותר על כך וכדאי שתבדקו את הנושא הזה כמה שיותר מהר.

למידע נוסף: https://harhabituach.co.il

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא