חיפוש

אז מה את אומרת, יש סיכוי לאיזה לייק בתמונת פרופיל בפייסבוק?

משתמשים באתרי הכרויות אבל לא יוצא מזה שום דבר? מרגישים שאתם מתחילים טוב אבל אחר – כך יוצא לכם רע? אם אתם מתלבטים איך לדבר עם האנשים שמעניינים אתכם באתרי הכרויות אז הגעתם למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם כמה דברים שכדאי לכם לא לעשות כשאתם מתחילים עם מישהו בצ'אט.

 

אל תגלו לצד השני מה שאתם כבר יודעים עליו

ראית מישהי מעניינת באתר, ובמקרה היא חברה של חברים שלך מהתואר ואתה כבר יודע שהיא גרה בחולון, סטודנטית למשפטים שנה ג', אבל חושבת בכלל לעבור ללמוד עבודה סוציאלית. זה סבבה שאתה יודע עליה את כל זה, אבל תן לה לספר לך את זה לבד ולגלות לך על עצמה בקצב שלה. אנשים לא אוהבים שאחרים "יודעים" עליהם דברים, ובטח לא כשמדובר במישהו שאתם רוצים להכיר למטרת זוגיות. אפשר להזכיר בשיחה את החברים המשותפים, אבל נסו לגרום לשיחה לזרום ולקרות מעצמה. ככה כל צד ירגיש פתוח יותר ויספר לשני פרטים על עצמו בשלב המתאים ובהתאם לנושאי השיחה.

 

לחץ? להוציא מחוץ למקלדת

נסו לנצל את הפלטפורמה של אתרי ההיכרויות למקום שמאפשר שיחה דרך מילים כתובות ובלי הבעות פנים או נימות של הקול שלכם. כך, גם אם אתם לחוצים אם תצליחו לפתח את השיחה או אם תמצאו חן בעיני הצד השני, אל תראו זאת במילים שאתם בוחרים להקליד בצ'אט, אלא נסו להמשיך רגיל בשיחה, גם אם אתם מסמיקים עכשיו בטירוף ומזיעים באצבעות על המקלדת. ואם אתם בכל זאת רוצים לשקף את מי שאתם – זה יכול להיות חמוד לשתף את הצד השני בכנות בהתרגשות שלכם, פשוט נסו לעשות זאת באיזון ולא באופן שילחיץ את הצד השני יתר על המידה.

 

גוסטינג זה לא מגניב

יש אנשים שבוחרים להיעלם באמצע שיחה עם מישהו בצ'אט, ללא התראה מוקדמת או הסבר מסוים, כמו רוח – רפאים (באנגלית: Ghost   ומכאן הביטוי "גוסטינג"). נכון, לא כל שאלת "מה קורה?" ששאלתם מישהו על אתר הכרויות בחינם מחייבת אתכם למערכת יחסים ארוכת – טווח, אבל אחרי שפיתחתם שיחה עם מישהי שמעניינת אתכם, היא סיפרה לכם על עצמה וגם ההפך, קבעתם להיפגש או נראה שזה עומד לקרות בקרוב – אל תצאו מהשיחה ותיעלמו לכמה ימים או בכלל. כמו שאתם הייתם רוצים לקבל תשובות ולא להישאר תלויים באוויר – התנהגו בהוגנות גם כלפי הצד השני. אם מתאים לכם לקחת את השיחה צעד אחד קדימה – לכו על זה, וגם אם לא – הכול בסדר, פשוט דאגו לעדכן את הצד השני בכוונות שלכם.

 

תפסת מרובה – לא תפסת

לדבר עם כמה אנשים פוטנציאלים במקביל יכול להיראות חכם לכאורה – זה פותח לכם כמה אופציות לדייטים במקביל וככה לא תצטרכו "לוותר" על מישהו שנראה לכם מעניין. אבל האמת היא שריבוי צ'אטים רק יבלבל אתכם ויפעל לרעתכם. ברגע שתדברי עם כמה בחורים בו זמנית – תצטרכי להשקיע בכל השיחות, לספר בכולן על עצמך ולשאול שאלות על הצד השני ולא תוכלי להתרכז באמת בשום צ'אט, כך לא תוכלי לפתח שיחה נורמלית עם אף בחור. ואם אתה תנסה להרשים כמה בנות באותו הזמן, אתה עלול להתבלבל ולשלוח לזאת מרחובות "נו, איך הים של תל – אביב, ממליצה לבוא?", ולדבר עם הבחורה מהקיבוץ בצפון על הלחות של הדרום. ככה או שתצא העיפרון לא הכי מחודד, או שזאת שמדברת איתך תבין שהיא לא היחידה. כך או כך זה כנראה לא יפעל לטובתך. בקיצור – התמקדו בבן אדם בכל פעם. במקרה הכי נורא – תתחילו צ'אט חדש אחרי יומיים ומקסימום – ייצא מזה אחלה דייט.

 

אהבה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא