חיפוש

בעל עסק? למד כיצד בחירת הכיסאות תשדרג את החוויה של העובדים והלקוחות

סקר מקיף שנערך לאחרונה על ידי עיתון עסקי מוכר הוביל למסקנה ברורה בכל הנוגע לתפוקה של העובדים במשרדים השונים – היא נקבעת על ידי 2 קריטריונים עיקריים: יחס המעביד ונוחות של חלל העבודה. במדריך הקודם שעסק בנושא, הצגנו בפניכם באופן מעמיק את הקשר שבין הקריטריון הראשון לתפוקה של העובדים. הפעם, נתמקד בנוחות חלל העבודה ונרחיב אודות בחירה נכונה של כיסאות. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שיאפשרו לעסק שלכם להיות הרבה יותר רווחי.

 

הקשר שבין הכיסאות לתפוקת העבודה

נחסוך לכם את החיפושים אחר הסקר הנרחב ונציין בקצרה כי המסקנה שאליה הגיעו הבודקים הראתה שישיבה על כיסאות נוחים מובילה לתפוקה מרבית של העובדים והתנהלות חיובית אל מול הלקוחות שהם פוגשים. כמובן שהתוצאה הזו מגיעה תוך שילוב עם הקריטריון הראשון שהוצג לעיל (יחס המעביד). שכן, עובד שיישב במשך שעות ארוכות על הכיסא, עשוי למצוא את עצמו מאבד ריכוז.

כִּיסְאוֹת

הנה טיפ לבחירה שתתאים לעובדים

אם אתם רוצים לאפשר לעובדים שלכם לעבוד בנוחות, עליכם לפנות אל כמה מהם ולשאול לדעתם. אפשר כמובן להעביר את המשימה לאחד ממנהלי המשרד שיבדוק שהכיסאות תקינים, נוחים ושהם מתאימים מבחינת הגובה שלהם לשולחנות שקיימים במשרד. שכן, לפעמים מעסיקים מגלים שהכיסאות נוחים בפני עצמם, אך המבנה שלהם לא מאפשר לשבת קרוב אל שולחנות המשרד, כך שיש צורך בהחלפתם. מדובר למשל בידיות הכיסא שנתקעות בתחתית השולחן ולא מאפשרות לקרב את הכיסא וכו'.

 

רוצים להוביל לשינוי? תזמינו כיסאות משרדיים איכותיים

בחירה בכיסא שעונה על הקריטריונים היבשים של העובדים היא חיונית, אבל אינה מספיקה בפני עצמה. חשוב מאוד לשים לב שאתם בוחרים בכיסא איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן. ההמלצה שלנו היא לבחור בכיסאות של חברת CASSIAS שנחשבת לבעלת שם בתחום הריהוט המשרדי.

כִּיסְאוֹת

לא מאמינים? כדאי שתנסו זאת בעצמכם

קוראים יקרים, אם אתם סקפטיים וחושבים שהמידע שצוין עד כה לא ישנה את תפוקת העבודה במשרד שלכם, כדאי שתחשבו שוב. נציע לכם בהזדמנות זו לבדוק את העניין על בשרכם. תנסו לשבת בכיסאו של אחד מהעובדים למשך חצי שעה לפחות ותבדקו איך אתם מרגישים. תמשיכו לבצע את עבודתכם כרגיל ותשתדלו לענות תוך כדי על השאלות הבאות:

  • האם אפשר להזיז את משענת הכיסא?
  • האם אפשר להגביה ולהנמיך את הכיסא במקרה הצורך?
  • האם אני מרגיש בנוח?

מענה שלילי על שאלות אלו צפוי להוביל אתכם להבנה כי הכיסאות הקיימים במשרד אינם נוחים ומקשים על התנהלות העובדים במקום העבודה.

 

לסיכום

בחירה נכונה של כיסאות משרדיים מאפשרת לעובדים לבצע את עבודתם נאמנה ולשרת את לקוחות המשרד באופן הטוב ביותר. בשלב זה אתם מכירים בעובדה חשובה זו, כך שנותר לכם רק לבחור את הכיסאות האיכותיים ביותר שיביאו לתוצאה הרצויה.

כִּיסְאוֹת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
רְהִיטִים
8 רהיטים שכל משרד צריך

יצירת סביבת משרד פונקציונלית ופרודוקטיבית כרוכה בבחינה מדוקדקת של הרהיטים שתבחרו. הריהוט המשרדי הנכון לא רק משפר את האסתטיקה של חלל העבודה אלא גם ממלא

קרא עוד »
רהיטי ילדים ונוער
רהיטים חובה לכל חדר ילדים

עיצוב, תכנון ובנייה של חדר הילדים בבית, זוהי משימה יסודית, מהנה וחשובה מאוד. כמו בכל אספקט אחר בחיים, גם בחדר הילדים אנו רוצים לתת לילדינו

קרא עוד »