חיפוש

איך לשמור על כושר בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת מבחינה בריאותית, ולא רק מבחינת ההתמודדות עם הנגיף עצמו: בשל ההגבלות אנחנו נאלצים להישאר תקופות ממושכות בבית, לא עושים הרבה פעילות ואסור לצאת להתאמן במכון כושר.

בעוד שיש מי שבוחרים לצאת לרוץ בחוץ, אחרים מעדיפים להשתמש בהליכון הביתי.

מהם יתרונות שימוש בהליכון חשמלי, וכיצד מתמודדים עם תקלות בהליכון?

 

יתרונות הליכון חשמלי

אימון עם בקרה:

ההליכון מספק עבורנו נתונים הנוגעים לריצה: משך הריצה, המרחק שעברנו, מהירות הריצה בכל זמן נתון, מהירות ממוצעת, דופק לב ועוד. נתונים אלה מסייעים לנו להבין את תמונת המצב שלנו ולהשתפר.

 

ריצה תוך כדי צפייה בטלוויזיה:

ריצה הינה פעולה ספורטיבית מצוינת, אך עלולה להיות מונוטונית ולשעמם אותנו במהירות. כאשר משתמשים בהליכון ניתן לראות טלוויזיה תוך כדי ולשמור על העניין.

 

בחירה בין מסלול ישר לשיפוע:

כשאתם רצים בחוץ אתם לא באמת יכולים לבחור את השיפוע שלכם – הרחוב נראה כפי שהוא נראה ואיתו אתם צריכים להתמודד. לעומת זאת, בהליכון אתם יכולים לבחור אם לרוץ על משטח ישר או בשיפוע.

 

אימון בכל מזג אוויר:

ריצה בחוץ תלויה במזג אוויר, ועלולה אף להיות מסוכנת אם יש שרב בחוץ. לעומת זאת, תוכלו לרוץ בהליכון בין אם יש שרב בחוץ ובין אם יורד גשם.

 

תקלות נפוצות בהליכונים ודרכי התמודדות

אם יש לכם תקלה בהליכון, יתכן ותוכלו לפתור אותה בעצמכם:

ההליכון לא נדלק:

ראשית, בדקו אם ההליכון מחובר לחשמל ובדקו את כפתור ההפעלה של ההליכון. בדקו אם יש חשמל בשקע המדובר וכן אם מפתח הביטחון נמצא במקום הייעודי לו.

 

ההליכון נדלק אך לא פועל:

בדקו את מפתח הביטחון נמצא במקומו, וכן אם ישנם חפצים מתחת להליכון המונעים ממנו לפעול כראוי. נסו להזיז מעט את המסוע ולהפעיל שוב, ולכבות את המכשיר מהמפסק למשך 3 דקות ולהפעיל מחדש.

 

ההליכון משמיע רעשים חריגים:

בדקו אם הרצועה ממוקמת במדויק במרכז ולא זזה לאחד הצדדים. הוציאו את המכשיר מהחשמל, פתחו את מכסה המנוע ובדקו אם נפלו פנימה חפצים שעשויים להיות גורם הרעש.

 

ההליכון משנה מהירויות על דעת עצמו:

בדקו כי אתם עובדים על manual ושלא הפעלתם תכנית עבודה מסוימת – ואם אתם מעוניינים לאפס את תכניות העבודה הוציאו את התקע מהחשמל למשל 3 דקות. במידה ויש כפתורים בידיות בדקו שהן אינן לחוצות.

 

ההליכון מוציא ריח פלסטיק שרוף:

הפסיקו מיידית את השימוש וקראו לטכנאי.

במידה וניסיתם את הדברים הנ"ל והמכשיר עוד תקול, יש לפנות לטכנאי הליכונים.

 

כיצד לבחור טכנאי הליכונים?

אם אתם זקוקים לטכנאי עבור תיקון הליכון חשמלי, מומלץ לבחור טכנאי מחברה אמינה שאתם יודעים שמעסיקה רק טכנאים שעברו הסכמה שכן אין להקל ראש בתיקון ההליכון – מדובר בשמירה על בטיחותכם. חברה שכזו היא טרדמיל – חברה המתמחה בתיקון מכשירי כושר. לחברה לקוחות רבים מרוצים, כולל גופים גדולים. החברה נחשבת למובילה בתחומה בזכות צוות טכנאים מסור ומנוסה.

 

אישה עושה ריצה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
ניתוחי עיניים
ניתוחי עיניים למבוגרים

ניתוח עיניים למבוגרים כולל מגוון הליכים שמטרתם לתקן או לשפר בעיות ראייה בקרב מבוגרים. ניתוחים אלו יכולים לנוע בין טכניקות פשוטות ומינימליות פולשניות לפעולות מורכבות

קרא עוד »
ניתוח אינטראלאסיק
ניתוח אינטראלאסיק

ניתוחים לתיקון ראייה נפוצים בעולם הניתוחים האלקטיביים כבר שנים. בדיקת התאמה הייתה תמיד החלק הראשון מתהליך תיקון ראייה בכל מרפאת עיניים מקצועית. כל מי שמבנה

קרא עוד »