חיפוש

מסחר בבורסה – הדרך הנכונה בכל עסק

רובינו מכירים את הבורסה כמקום בו ניתן לקנות מניות ולמכור אותן באופן עצמאי ולהרוויח מכך כסף.

דרך נוספת ופחות מוכרת להרוויח כסף מהבורסה היא רשימת העסק שלכם בבורסה ומכירת המניות שלו.

אם יש לכם עסק יציב ומצליח אתם יכולים לרשום אותו בבורסה ולהתחיל למכור את המניות שלו.

שואלים את עצמכם למה לעשות א תזה? האם זה משתלם? האם יש בכך סיכון? כל התשובות בכתבה הבאה.

 

היתרונות של רשימת העסק בבורסה

תהליך רישום העסק בבורסה הוא לא מסובך והוא מקנה לכם יתרונות רבים –

  1. אם החברה שלכם גדולה ואתם מחפשים דרך להגדיל אותה אבל לא מצליחים להשיג מימון, כדאי לכם לרשום אותה בבורסה. כשאתם תמכרו מניות אתם תקבלו את הכסף עליהן ואיתו תוכלו לפתח ולקדם את החברה. זהו מימון קל יחסית שלא דורש ממכם מאמץ רב כי תמיד יהיו אנשים שירצו לקנות את המניות שלכם.
  2. להפוך את החברה לרווחית יותר – אם אתם רוצים להרוויח יותר כדאי שתרשמו את החברה בבורסה משתתי סיבות – הכסף על המניות יכול להיות גם לרווח הפרטי לשכם, הכסף של המניות ישפר את החברה וכך גם את הרווח שלכם.
  3. להגדיל את החברה – הדרך היחידה להפוך להיות בעלי חברה גדולה עם שם בעולם היא לסחור אותה בבורסה. למה? כי ככה תגדילו אותה בצורה משמעותית ותגיעו למקומות שלא דמיינתם.
  4. בשביל להיות מנהל חברה טוב צריך לדעת לקחת סיכונים נכונים. יש מנהלים שהפחד מנהל אותם והם לא יעשו את הצעד הזה ולכן הם יישארו תמיד קטנים.

 

האם צריך למכור את כל החברה?

מומלץ שלא. קודם כל, יש את הצד הרגשי של החיבור שלכם לחברה – יכול להיות שאתם שמחים לעבוד בה ולא רוצים למכור אותה. כמו כן, עבדתם קשה בשביל להקים אותה וקשה לעזוב אותה רק בשביל כסף. בנוסף, יש פן כלכלי – בדרך כלל יותר משתלם לסחור במניות לתקופה ולהגדיל את החברה בצורה משמעותית, ורק אז למכור אותה. כשאתם מוכרים את החברה שלכם כשהיא כבר ממש תאגיד גדול אתם תרוויחו הרבה יותר מאשר אם תמכרו אותה מיד שרשמתם אותה בבורסה. נציין בהזדמנות זו כי ניתן לסחור גם באופציות של החברה שלכם ולא רק במניות. אופציות מאפשרות בדרך כלל להגדיל את הרווח משמעותית – עוד סיבה טובה לרשום את החברה בבורסה.

 

לסיכום

מסחר בבורסה זה תחום רחב מאוד שכולל בתוכו מגוון אפשרויות, ביניהן רישום העסק שלכם ומחסר במניות שלו. זו אופציה מעולה למינוף החברה, הגדלתה, הגדלת הרווח והפיכתה לתאגיד גדול. אם נותרה לכם איזושהי התלבטות אם לעשות את זה אתם יכולים לענות לעצמכם עכשיו שזה צעד חכם ובטוח. למידע נוסף בקשר למסחר בבורסה.

 

מטבעה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא