חיפוש

מצננים למכירה – כל היתרונות של קניית מצנן לעסק

מערכת מיזוג אוויר היא אלמנט נפוץ ויעיל בכל בית ועסק במדינת ישראל החמה, ועם זאת עסקים רבים רוכשים בנוסף מצננים בשל יתרונותיהם הרבים.

המאמר יציג יתרונות אלו.

 

מדוע לקרר את העסק עם מצננים?

בנוסף למזגנים עסקים רבים כמו בתי קפה, מסעדות, גני אירועים ועסקים עם מרפסות או פרגולות רוכשים מצננים למכירה על מנת לקרר את האזורים הפתוחים אליהם המזגנים אינם מגיעים. הרבה פעמים מגיעים למסעדה ממוזגת ויש מקום רק בחלק החיצוני שלה. המצננים מסייעים לסועדים להתגבר על החום וליהנות מישיבה בחוץ. המצנן מורכב ממיכל מים ומניפה שמזרימה את האוויר לתוך המים, מקררת אותו ומוציאה אותו חזרה. למעשה, המצנן שואב את האוויר ומקרר אותו לעומת מזגן שממחזר את האוויר בחדר. בנוסף, המצנן יכול לקרר את האזור בו הוא ממוקם עד לטמפרטורה של 20 מעלות.

 

היתרונות של מצנן לעסק

אין ספק שהמצנן הוא מכשיר המתאים לקירור שטחי חוץ וכמכשיר עזר נוסף לקירור חללים סגורים וגדולים. אם משווים את המצנן למזגן מבחינת עלויות, צריכת החשמל של המצנן זולה יותר ממזגן כי הוא מקרר את המים שבתוכו ואת האוויר. לעומתו, המזגן צורך יותר חשמל בשל פעולת המדחס שלו והוא אף צורך לא מעט גז. גם המחיר של המצנן עצמו זול יותר ממחירו של המזגן. אם ממקמים בעסק מצנן נייד היתרון שלו הוא בכך שניתן להזיז אותו ממקום למקום ואין צורך לשאת בעלות של התקנה קבועה כמו המזגן. בנוסף, קל לאחסן אותו בתקופת החורף, הוא אינו תופס הרבה מקום וקל לתחזוקה. במידה ורוצים לקרר אזור לח חשוב לבחור במצנן עם בקרת לחות על מנת שיהיה ניתן לווסת את הטמפרטורה שלו.

 

מצנן לשירות לקוחות

אנשים המגיעים לעסקים בהם יש מצננים מקבלים שירות לקוחות מיטבי בנוסף למזגן או בישיבה במקום פתוח. זהו למעשה ערך מוסף שיש לעסק להציע. אם למשל בית קפה מסוים אינו מקרר את החלק החיצוני שלו ובית קפה אחר כן מקרר עם מצננים, היכן הלקוחות יעדיפו לשבת? בנוסף, היכולת לנייד את המצנן אינה מפריעה ללקוחות. במידה וצריך תיקון במזגן, מפרקים אותו או מתקנים במקום וזה גורם לאי נוחות מסוימת. לעומת זאת, אם מצנן מחייב תיקון פשוט מוציאים אותו מהשטח ושולחים לתיקון. כך לא מפריעים ללקוחות וניתן להשתמש במצנן חלופי.

 

בחירת מצנן לעסק

המצננים מגיעים בדגמים שונים בהתאם לשטח אותו רוצים לקרר. כלומר, גודל המצנן יהיה שונה על פי גודל השטח. לפיכך, לפני שרוכשים מצנן לעסק יש למדוד את החלל לו מיועד המצנן ולבחור במצנן המתאים. בין היתר, ישנה חשיבות רבה לעוצמה של המצנן. חשוב לבחור במצנן עוצמתי כמו מצנן תעשייתי אם רוצים להשיג תוצאות טובות.

 

מאוורר

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא