חיפוש

אתם שוקלים גירושים ולא בטוחים שתעמדו בהוצאות? קבלו 5 טיפים כיצד לשרוד את זה כלכלית

הליך הגירושים ידוע כמורכב מבחינות שונות. סדרת מדריכים מקיפה שהעלינו לרשת לאחרונה עוסקת בהתמודדות נכונה עם ההליך על כל צדדיו. מדריך זה, השלישי במספר, יציג בפניכם את 5 הטיפים שיאפשרו לכם לשרוד מבחינה כלכלית. נזמין אתכם להישאר כאן, כדי שתוכלו ליישם את המידע ולחסוך הרבה כסף.

 

טיפ מספר 1 – גרים בבית גדול? כדאי שתערכו שינוי

אי אפשר להעלות מדריך שעוסק בחיסכון כלכלי בעת גירושים, מבלי לציין את ההוצאה הגדולה ביותר של רבים מאתנו – שכר דירה. אם אתם מתגוררים בדירה שכורה, עליכם לשוחח עם בעל הבית ולבדוק אפשרות להוזלת התשלום. נמליץ שלא להגיע למצב של תחנונים במידה והדבר לא יתאפשר. אם תגלו שבעל הדירה ממאן לסייע, תצטרכו לערוך חיפוש אחר דירה אחרת שתאפשר להפחית בהוצאות החודשיות.

אתם שוקלים גירושים ולא בטוחים שתעמדו בהוצאות

טיפ מספר 2 – תפנו לעורך דין מומלץ לענייני משפחה

דרך נוספת שתאפשר לכם לחסוך הרבה כסף בהליך הגירושים היא פנייה בהולה אל עורך דין מומלץ לענייני משפחה. נדגיש שעליכם לערוך חיפוש מעמיק אחר עורך דין מומלץ שנחשב לשם דבר בתחום. שכן, זה מכיר את ההליך באופן מעמיק והוא יוכל לסייע ולהציג בפניכם את השלבים השונים שצריכים להתבצע, כדי שלא תוציאו כספים על הליכים שאינם נחוצים. רגע לפני שנעבור לטיפ הבא, נדגיש שבמקרים מסוימים, עורך הדין יכול לבצע הליך גישור שיחסוך מכם תשלומים גבוהים על הוצאות משפטיות. לכן, חשוב להסתייע בו בשלבים הראשונים של ההליך.

 

טיפ מספר 3 – תחליפו את מכונית היוקרה ברכב חסכוני

תשאירו את הפוזה מאחור ותחליפו את המכונית הנוכחית ברכב פשוט וחסכוני. שכן, צפויות לכם הוצאות רבות לאורך הליך הגירושים. כך שזה הזמן הטוב ביותר להתחיל בחיסכון שיבוא לידי ביטוי בדברים ה"קטנים".

 

טיפ מספר 4 – תשימו לב להוצאות הבילויים עם הילדים

נשים וגברים רבים שעומדים בפני הליך גירושים, מוצאים את עצמם לא פעם, יוצאים עם הילדים לבילויים יקרים, כדי "לפצות" על הקושי שהם חווים כמשפחה. מי שמכירים בעובדה זו מקרוב צריכים לערוך שינוי מהותי בהקשר זה. שכן, יש לא מעט מקומות בילוי מהנים שאפשר להגיע אליהם בחינם או בעלות נמוכה.

 

טיפ מספר 5 – תבדקו חלופות למינויים החודשיים השונים

סביר להניח שיש לכם מנוי לחדר כושר, כבלים או בריכה. אם כך, זה הזמן ליצור קשר עם הספקים השונים ולבדוק אם ישנן חבילות או מבצעים שונים שיאפשרו להוזיל את התשלום החודשי. נמליץ לעצור לרגע ולחשוב אם יש מינויים שתרצו להקפיא בינתיים, כדי לחסוך בהוצאות השוטפות.

 

לסיום

עד כאן המדריך שיעזור לכם להתמודד נכון מבחינה כלכלית עם הליך גירושים. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לעשות, כדי שתוכלו לחסוך בהוצאות החודשיות באופן ניכר. לנו נותר רק לאחל שתיישמו את המידע על הצד הטוב ביותר ושיהיה לכם בהצלחה.

עורך דין משפחה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא