חיפוש

איך יודעים מתי צריך להחליף מנעול

אחד הדברים החשובים בחיינו הוא תחושת הביטחון שאנחנו מרגישים בבית שלנו, והידיעה שאנחנו בטוחים בו, יחד עם בני המשפחה שלנו והרכוש שלנו.

תחושת ביטחון זו מתאפשרת בזכות אמצעי הגנה הקיימים בבית כאשר החשוב בהם הוא מנעול דלת הבית.

עם זאת, ישנם מקרים בהם כדי להגביר את הביטחון נדרש מאיתנו להחליף מנעול כדי שנהיה בטוחים באמת ולא רק נרגיש כך.

במדריך זה נפרט על המקרים השונים בהם מומלץ להחליף מנעול לדלת הבית.

 

אז מתי כדאי להחליף מנעול?

ריכזנו עבורכם את המקרים העיקריים בהם יש להחליף מנעול:

  1. במעבר לדירה חדשה

בכל מעבר לדירה חדשה או נכס חדש, בין אם מדובר בדירה למגורים או משרד יש להחליף מנעול. פעמים רבות פורצים מנצלים את תקופת מעבר הנכס בין הבעלים ולכן מומלץ לעשות זאת בהקדם האפשרי. אנחנו לא יודעים בדיוק מה עבר הנכס ולמי הבעלים הקודם נתן גישה, ולכן כדי להגביר את הבטיחות יש להחליף מנעול.

 

  1. אם המנעול גרם לשבירה של המפתח

כאשר המפתח נשבר ונתקע בתוך המנעול מובן מאליו שנצטרך להחליף מנעול – אחרת פשוט לא נוכל לפתוח את המנעול או לנעול במחדש אם הוא כבר פתוח. אך גם אם הצלחנו איכשהו להוציא את המפתח השבור כדאי מאוד להחליף מנעול במהירות האפשרית, שכן הוא כנראה תקול ויגרום לבעיה זו לקרות שוב.

 

  1. במקרה של פריצה לבית

כמו במקרה של המפתח שנשבר – אם הפורץ שבר את המנעול כשנכנס לבית מובן מאליו שנצטרך להחליף מנעול. עם זאת גם במקרים אחרים של פריצה חשוב להחליף מנעול – למשל, בפריצות רבות הגנב נכנס דרך החלון ולא שובר את המנעול בדרך, אך יתכן ולקח עותק של מפתח וכדי למנוע כניסה קלה עתידית יש להחליף מנעול.

 

  1. עבור שדרוג האבטחה

אמנם עבור מי שלא בקיא בתחום מנעול נראה כמו מנגנון די פשוט שלא מתפתח עם הזמן אך זה לא נכון. מדי כמה שנים יוצאים דגמים חדשים ומתקדמים יותר שהופכים את הפריצה לקשה יותר. חשוב לדעת כי גנבים מתעדכנים עם הזמן ולומדים להתגבר על מכשולים ישנים ולכן יש צורך בעדכון.

 

  1. ביציאה של שותף, פרידה מבן זוג או גירושין

כאשר חלק מהדיירים בבית עוזבים פעמים רבות לא נרצה לאפשר להם גישה חופשית כפי שהיתה בעבר, בין אם מדובר בשותף לדירה או בבת או בן זוג לשעבר. במקרה זה מומלץ להחליף את המנעול, שכן אנחנו לא יודעים אם הצד השני שמר את המפתח שלו או שכפל אותו גם במידה והחזיר אותו לנו.

 

מעוניינים להחליף מנעול? הזמינו מנעולן עכשיו

אם אתם מעוניינים להחליף מנעול או זקוקים לכל שירות אחר של מנעולן, דברו עם מנעולן דרך אתר מנעולן עכשיו. החברה מספקת שירותי מנעולן שונים, כולל שירותי חירום 24/7 תוך שעה מרגע הזמנת השירות.

 

מפתחות

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
משאבי אנוש
המידע המלא אודות תפקידו של HR

HR או "Human Resources" הוא תחום ניהולי העוסק בניהול ההון האנושי בארגון. תפקיד מחלקת משאבי אנוש הוא לקדם ולשמור על סביבת עבודה בריאה, פרודוקטיבית ומתגמלת

קרא עוד »