חיפוש

נזילה בעסק? איך תטפלו בה בצורה הכי מהירה ומקצועית?

אם גילתם שחשבון המים של העסק עלה באופן משמעותי? או שיש התפתחות של עובש על הקירות, אתם כנראה עתידים לגלות שיש לכם נזילה בעסק.

סביר להניח שאתם רוצים להיות כבר מאחורי הטיפול בצרה הזו.

כדי שתוכלו להגיע לרגע הזה, אתם צריכים לטפל בנזילה באופן המקצועי והמהיר ביותר.

איך תוכלו לעשות זאת? באמצעות יישום של השלבים הבאים:

 

שלב ראשון –תבדקו את שעוני המים

אנחנו לא יודעים כמה ברזים יש לכם בעסק, אבל סביר להניח שיש לפחות שלושה:

  • ברז של השירותים
  • ברז של הניאגרה
  • ברז של המטבח

עליכם לצאת לסיבוב ברחבי העסק ולסגור את כל הברזים שקיימים בו באופן מוחלט. לאחר שתסגרו את כל הברזים, תלכו אל שעון המים של העסק ותביטו בו במשך כמה רגעים. אם תראו שהמספרים בו זזים (כלומר, שיש צריכה של מים) תוכלו לדעת שיש נזילה בוודאות.

 

השלב השני – תערכו בירור על איש מקצוע מומלץ

אתם רוצים לטפל בנזילה באופן הטוב והמהיר ביותר. לכן, אתם צרכים לבדוק המלצות על בעל מקצוע שיסייע לכם בכל הנוגע להליך של איתור נזילות. כדי שההליך יתבצע על הצד הטוב ביותר, אתם צריכים לבחור בבעל מקצוע אמין ומומלץ. איך תוכלו לדעת שמדובר בבעל מקצוע שעונה על הקריטריונים הללו? תערכו בירור באמצעות הפלטפורמות הבאות:

  • פרסום בגוגל
  • פרסום בפייסבוק
  • מכרים, חברים וקרובי משפחה

 

השלב השלישי – מציאת בעל מקצוע מקצועי ותיאום הגעה

כעת, אחרי שמצאתם בעל מקצוע, אתם צריכים ליצור אתו קשר ולתאם הגעה אל העסק בהקדם. בעל מקצוע שמבין עניין, יעשה כל שביכולתו כדי להגיע אל העסק שלכם מיד. הוא יודע הרי שככל שהזמן עובר, הנזילה יכולה להחמיר ולהביא לתוצאות קשות יותר. אם תראו שבעל המקצוע מתמהמה ואינו פנוי בזמן הקרוב, כדאי שתפנו אל בעל מקצוע אחר. לאחר שבעל המקצוע יסיים את הטיפול בתקלה, אתם תוכלו להיות בטוחים שפעלתם נכון בכך שהזמנתם אותו בהקדם האפשרי, מכיוון שהוא כנראה יגיד לכם שבעקבות הפניה המהירה, נחסך מכם טיפול מעמיק יותר.

 

השלב הרביעי – ביצוע טיפול משלים

לאחר שבעל המקצוע הגיע וטיפל בתקלה, אתם צריכים לבצע טיפול משלים. הכוונה למצבים שבהם נוצרו בעיות נוספות בעקבות הנזילה, כמו טחב או רטיבות שהופיעו על הקירות. אלו מצבים שלא נראים טוב לעין וגם לא מריחים טוב והם עלולים לפגוע במראה העסק שלכם. לכן, חשוב שתבקשו מבעל המקצוע לבצע טיפול משלים שישקם את הנזקים שנגרמו בעקבות הנזילה. כך תוכלו להיות בטוחים שהתקלה לא רק תטופל בהקדם, אלא גם תיעלם כלא הייתה.

 

לסיכום

אלו היו 4 השלבים לטיפול המהיר ביותר של נזילה בבית העסק. יישום של שלבים אלו יבטיח לכם לא רק טיפול מהיר, אלא גם מינימום התעסקות בתקלה.

כלי עבודה

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא