חיפוש

ניתוח אינטראלאסיק

ניתוחים לתיקון ראייה נפוצים בעולם הניתוחים האלקטיביים כבר שנים. בדיקת התאמה הייתה תמיד החלק הראשון מתהליך תיקון ראייה בכל מרפאת עיניים מקצועית. כל מי שמבנה העיניים שלו, סוג ליקוי הראייה שלו או מגבלות רפואיות אחרות כמו לחץ תוך עיני, מנעו ממנו לעבור ניתוח כזה, נאלץ להישאר חמוש במשקפיים. אבל יש חדשות טובות, ניתוח אינטראלאסיק פותח מחדש את האופציה שלכם לראות 6:6.

 

תיקון ראייה

ניתוח אינטראלאסיק הוא ניתוח תיקון הראייה המתקדם והבטוח ביותר. נדמה שניתוחים שמתקנים ליקויי ראייה היו חדשניים רק לפני כמה עשרות שנים, והיום הם שגרתיים וזמינים כמעט לכל מי שמבקש לוותר על המשקפיים או להשתחרר מהתלות שלו בעדשות מגע.

הניתוחים המסורתיים כמו לאסיק דרשו בדיקות קפדניות של המעוניינים בניתוח כדי לוודא שמבנה העיניים שלהם או מגבלות רפואיות אחרות לא מונעים מהם להיות מתאימים לניתוח. בניתוחים המסורתיים, חיתוך חלקי של הקרנית מאפשר גישה לעומק הקרנית.

תיקון ראייה

מי לא מתאים לניתוחי תיקון ראייה מסורתיים

בגלל השיטות הכירורגיות של ניתוחי תיקון ראייה מסורתיים, הם לא התאימו לאנשים עם מבנה עיניים מסוים, כמו מטופלים שהאישונים שלהם רחבים במיוחד או מטופלים בעלי מפתח עין מצומצם מדי או בעלי עיניים שקועות. גם קרניות דקות מדי מנעו אופציה של תיקון ראייה כירורגי וגם לקויות ראייה כמו רוחק ראייה או צילינדר גבוה מנעו ממטופלים התאמה לניתוח.

ישנן כמובן גם מגבלות בריאותיות נוספות שעדיין מונעות ממטופלים כל סוג של ניתוח תיקון ראייה. בין השאר מדובר על הסובלים ממחלות עיניים או ממחלות מערכתיות חמורות, ומי שסובל מריפוי איטי של פצעים. כמו כן, לפני קביעת הניתוח,  נבדק גם מצבו הנפשי של המטופל ואף התרופות אותן הוא נוטל באופן קבוע.

 

ניתוח אינטראלאסיק

בניתוח אינטראלאסיק שינוי צורת עומק הקרנית לשם תיקון הראייה מתבצע לאחר פתיחת צוהר מדויק בשכבה העליונה של הקרנית. ההליך מורכב מטכנולוגיה מתקדמת ביותר של לייזר בשילוב טכניקת ניתוח מדויקת יותר, בטוחה יותר ומתאימה לרבים מהמטופלים שלא התאימו לניתוחים המסורתיים.

כאמור, חשוב לזכור שגם לפני ניתוח אינטראלאסיק עוברים המטופלים בדיקות ויש כאלה שלצערנו לא יתאימו גם לניתוח כזה. תקופת ההחלמה מהניתוח מתאפיינת ברגישות לאור, בראייה מטושטשת וביובש בעיניים. בכל אלה חשוב לטפל בהקפדה כדי להבטיח החלמה בריאה.

ניתוח אינטראלאסיק

יתרונות ניתוח אינטראלאסיק

  • שימוש בטכנולוגיות לייזר חדשניות שמבטיחות דיוק מוחלט.
  • הליך כירורגי קצר מאלה שבניתוחי תיקון ראייה מסורתיים.
  • טיפול בהרדמה מלאה, ללא כאב.
  • החלמה מהירה וקלה יותר מאשר בניתוחים מסורתיים.
  • תוצאות טובות יותר עבור המטופל.
  • הפחתת הסיכון להתמודדות עם תופעות לוואי.

 

לסיכום

ניתוחי אינטראלאסיק לתיקון הראייה, פותחו במטרה לתת מענה למי שלא עמדו בבדיקות ההתאמה לניתוחי תיקון הראייה המסורתיים והם עושים עבודתם נאמנה. ישנם כמובן מי שעדיין אינם מתאימים לניתוח אבל מי יודע מה יביא העתיד?

ניתוח אינטראלאסיק

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
ניתוחי עיניים
ניתוחי עיניים למבוגרים

ניתוח עיניים למבוגרים כולל מגוון הליכים שמטרתם לתקן או לשפר בעיות ראייה בקרב מבוגרים. ניתוחים אלו יכולים לנוע בין טכניקות פשוטות ומינימליות פולשניות לפעולות מורכבות

קרא עוד »