חיפוש

עבודות עץ

שילוב של עבודות עץ בגינה ישדרג אותה ויקנה לה מראה ייחודי ומעוצב. ישנן עבודות עץ רבות שניתן להוסיף  לגינה. פרגולות, דקים, מדרגות וחיפוי קיר מעץ יוסיפו הרבה לגינה שלכם ויהפכו אותה לגינה המעוצבת שתמיד חלמתם עליה. אנו ממליצים לכם לשדרג את הגינה והבית שלכם ולהוסיף להם עבודות עץ מיוחדות בעזרת חברה מומחית בעלת ניסיון רב בתחום עבודות העץ. במאמר זה נפרט על שלוש דוגמאות לעבודות עץ שמומלץ להוסיף לבית ולגינה.

 

פרגולות מעץ

פרגולה מעץ היא פתרון הצללה מצוין, עמיד ומעוצב. ניתן לקנות פרגולות מעץ במגוון דגמים, צורות וצבעים. כיום, מכינים פרגולות משני סוגי עצים שונים: עץ גושני ועץ רב שכבתי. כאשר אתם בוחרים פרגולה מעץ לגינה שלכם, אנו ממליצים לכם להתאים את סוג העץ שמרכיב את הפרגולה לצרכים שלכם. פרגולה מעץ גושני היא פרגולה קטנה וביתית בשונה מפרגולה מעץ רב שכבתי שהיא מאסיבית יותר. בדרך כלל פרגולות מעץ מספקות הצללה בעזרת: מחצלות במבוק, קורות עץ, סרגלי הצללה אלכסוניים או רשתות צל. קיימים שני דגמים מרכזיים של פרגולות:

 

פרגולה עומדת:

פרגולת עץ קלאסית שעומדת על ארבעה עמודים ולא נשענת על קירות. בניית יסודות חזקים חשובה מאוד בבניית הפרגולה הזו משום שהיא לא מקבלת תמיכה מקיר.

 

פרגולה תלויה:

פרגולה זו תלויה על שני עמודים מצד אחד, ועל קיר הבית מהצד השני. פרגולה זו מתאימה גם למקומות קטנים והיא עמידה ויקרה יותר מהפרגולה העומדת.

 

דקים מעץ

דקים הם משטחי עץ מיוחדים שמשמשים כריצוף לגינה, למרפסת, לשבילים ועוד. עיצוב בעזרת דקים יוסיף הרבה לגינה או למרפסת שלכם ויעניק להם מראה ייחודי ויפהפה. אנו ממליצים לכם להעסיק חברה שמומחית בתחום עבודות העץ שתבנה לכם דקים מעוצבים ואיכותיים באופן מקצועי ויעיל. חברות מקצועיות כמו חברת עץ ופלא, מנוסות בבניית דקים ומשתמשות בחומרים ובשיטות יעילות. חברות מקצועיות יסייעו לכם בבניית דקים בדגמים רבים כגון: דק סינטטי, דק איפאה, דק במבוק, דק אורן, דק קרוליינה ועוד.

 

גדר מעץ לגינה

גדר עץ תסייע לכם להסתיר את הגינה שלכם תוך שמירה על המראה הייחודי והטבעי שלה. גדרות עץ מוחזקות בדרך כלל על ידי עמודי ברזל או עץ בהתאם למשקל הגדר. כאשר בונים גדר עץ על עמודי ברזל מומלץ להשתמש בברזל מגולוון ולחפות אותו בחיפוי עץ על מנת לא לפגוע במראה הכפרי והטבעי של גדר העץ. ניתן למצוא גדרות מסוגי עץ רבים כגון: עץ אורן, עץ איפאה ודק סינטטי.

לסיכום, בניית עבודות עץ בגינה, במרפסת או בבית תוסיף להם מראה ייחודי, כפרי ומעוצב. בניית עבודות עץ היא עניין מורכב ולכן אנו ממליצים לכם להשתמש בחברה מקצועית שמומחית ומנוסה בתחום עבודות העץ. כך, תבנו עבודות עץ ותזכו בגינה המעוצבת שתמיד חלמתם עליה.

 

חלל מעץ

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא