חיפוש

עסקאות בינלאומיות

בעולם גלובלי ומקושר מתקיימות עסקאות בינלאומיות רבות שמספרן רק הולך וגדל עם השנים, ביצוע עסקאות מהסוג הזה טומן בחובו קשיים שונים הדורשים התייחסות לפני ביצוע העסקה, בעיקר בתחום המס, לכן לפני כניסה להרפתקה כלכלית מעבר לים יש להבין לעומק במה ההליך כרוך.

 

קשיים העולים במהלך עסקאות בינלאומיות

רשות המיסים בישראל מבססת את שיטת גביית המיסים שלה על ניכוי מס במקור ביחס למה שיישות המס מקבלת, כאשר התשלומים מועברים לגוף שמקורו בחו"ל השיטה הזאת נתקלת במספר קשיים מכיוון שלרשויות המס קשה לגבות מתושב חוץ את המיסים שמגיעים לה. לאור זאת, קורה לא פעם אשר רשויות המס בישראל מציבות קשיים וחסמים בירוקרטיים לא פשוטים בפני מי שמבצע עסקאות מהסוג הזה. בעיה נוספת היא שכתוצאה מהעיוות מתגלעים סכסוכים עסקיים בין הצד הישראלי לצד הזר בנוגע לשיעורי המס אותם יש לנכות.

 

ניתן להתגבר על קשיים בעסקאות בינלאומיות

כדי להתמודד עם הקשיים שעולים במהלך ביצוע עסקאות בינלאומיות צריך לשכור משרדי עורכי דין וראיית חשבון שמבינים בנושאי המסחר מעבר לים, משרדים מסוג זה יוכלו לפתור את כל הבעיות שיעלו בעת ביצוע העסקאות ויוכלו לייעץ ללקוחותיהם כיצד לבצע את העסקה בצורה החלקה והנכונה ביותר.

לקבלת ייעוץ משפטי – www.gordonsilver.com

משרדים מסוג זה יוכלו לסייע בתכנון תשלום המס על הצד הטוב ביותר כך שמצד אחד התשלום לרשויות המס יהיה הנמוך ביותר ומצד שני רשויות המס לא יערימו קשיים גדולים מדי על ביצוע העסקה.

 

כיצד לבחור משרד עורכי דין בעת ביצוע עסקאות בינלאומיות?

כדי לבחור את החברה שתספק לכם את השירות הטוב ביותר תצטרכו להתחשב במספר קריטריונים:

שיתופי פעולה של המשרד עם משרדים בחו"ל

אם למשרד אליו תפנו יש שיתופי פעולה עם משרדי עריכת דין בחו"ל ובפרט במדינת היעד בה אתם מבצעים את העסקה תוכלו להיות בטוחים שלמשרד יש את המומחיות הדרושה כדי לטפל בצרכים שלכם באותה מדינה, המשרד איתו החברה עובדת יידע לספק את כל המידע הרלוונטי בתחומי המיסים ויעזור לכם להתמודד עם בעיות שיעלו בהמשך הדרך.

 

ניסיון בביצוע עסקאות בינלאומיות

ככל שלחברה יש נסיון עשיר יותר בביצוע עסקאות מסוג זה, הסיכוי שתקבלו עצה רעה תרד, למשרדים בעלי מומחיות בתחום יש את הידע הדרוש כדי לנהל את העסקאות האלה הן עם החברה מולה אתם עובדים והן מול רשויות המיסים בארץ ובחו"ל.

 

תחום התמחות המשרד

לתחום ההתמחות של המשרד יכולה להיות חשיבות מכרעת בכל הנוגע לאיכות השירות שיסופק לכם, יש משרדים שמתמחים בנישות ספציפיות כמו רכישת מניות או ביצוע השתלטות על חברות זרות ,הקמת חברה במדינה זרה או פתיחת יוזמה משותפת עם חברה מחוץ לישראל. לכן חשוב שתבדקו את הנסיון הספציפי של המשרד אליו אתם פונים ותראו שהוא מתאים לשירות הספציפי לו אתם זקוקים.

עסקאות בינלאומיות
רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא