חיפוש

פנקי את עצמך – למה חשוב שתקני לעצמך מתנות שעושות אותך מאושרת?

נשים רבות נוטות לפנק את בני הזוג, החברים וקרובי המשפחה. אלה שוכחות לעיתים את עצמן, כך שהן לא קונות מתנות שישמשו אותן באופן יומי. מדריך זה עולה לרשת, כדי להעלות את המודעות למצב, במטרה להביא לשינוי חיובי. הישארו כאן ותגלו למה אתן צריכות לפנק את עצמכן עם מתנות שיגרמו לכן לאושר? ואיך תוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר?

 

סיבה ראשונה – אושר ושמחה מפחיתים כאבים

מחקרים רבים נערכו על אנשים מאושרים. אלה גילו שתחושת אושר מובילה לא פעם לצחוק גדול שמפיץ אנדרופינים בגוף. זהו חומר טבעי שנמצא במוח שלנו והוא מסייע בשיכוך כאבים. אתן צריכות לפנק את עצמכן ולקנות מתנות שונות שיהפכו אתכן למאושרות, בשביל הבריאות הנפשית והפיזית שלכן. שכן, תרחיש זה עשוי להפחית את הצורך בביקורים אצל רופא המשפחה ונטילת תרופות כימיות שעשויות לפגוע בגוף.

שמחה ואושר

 

סיבה שנייה – כך תוכלי להגן על המערכת החיסונית

אנשים עצובים שחווים חרדה באופן קבוע עשויים לגלות שמתפתחים בגופם הורמונים מסוימים שמדכאים את מערכת החיסון שלהם. תרחיש עגום זה עשוי להוביל לא פעם להתפתחות של מחלות קשות. שכן, זה ידוע שיש קשר ישיר בין הנפש לגוף. חשוב לציין שמחלות אלה עשויות שלא לבוא לידי ביטוי בקרב נשים שמפנקות את עצמן במתנות מחנויות תכשיטים נחשבות כמו טיארה, משום שהן יהיו מאושרות וייהנו מהפרשה מוגברת של חלבון מסוג אימונוגלובולין ששומר על מערכת החיסון מפני זיהומים מסוכנים.

 

סיבה שלישית – זו הדרך לשמור על הלב

אנשים מאושרים ושמחים יכולים לשמור על בריאות הלב שלהם. שכן, השמחה והצחוק שיבואו לידי ביטוי אצלם בתדירות גבוהה ירחיבו את כל הדם ויובילו לזרימה חופשית. תרחיש חיוני זה מפחית את הסיכוי להופעת מחלות לב מסוכנות.

להגן על מערכת החיסון

 

סיבה רביעית – כך תוכלו להעניק לעצמכן בטחון אישי

סביר להניח שאתן מכירות בסיבה זו מקרוב. שכן, כל אחת מאתנו מרגישה תחושת שמחה והקלה מיד לאחר רכישת מתנה שמאפשרת לה לקחת חלק באופנה הקיימת. חשוב לציין שזו יכולה להיות שמלה חדשה, נעליים או תכשיט. אין זה משנה מה קניתן מבין הרשימה הזו, העיקר שהענקתן לעצמכן משהו שראיתם על אושיית רשת או דוגמנית מוכרת. תרחיש זה מוביל להעצמת הביטחון האישי של נשים רבות, משום שהוא מאפשר לנו להתאים את עצמנו לסביבה.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לבחור במתנה מושלמת!

כל אישה צריכה לפנק את עצמה במתנה שעושה אותה מאושרת, כדי שהיא תוכל ליהנות מבריאות נפשית ופיזית איתנה. בשלב זה אתן מכירות ב – 4 הסיבות שהוצגו בהרחבה לעיל, כך שנותר לכן רק לבחור במתנה המושלמת עבורכן ולחוות את התוצאה מקרוב. נזמין אתכן להעביר את המידע הלאה, לאימהות, חברות טובות וקולגות, כדי שהן יכירו במידע החיוני ויישמו אותו בעצמן.

לבחור מתנה מושלמת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
גבר
2 טיפולי אסתטיקה לגברים

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית במודעות בכל הנוגע לטיפולים אסתטיים שמותאמים לגברים. מצב זה הוביל להתעניינות רבה בקרב גברים ובנות הזוג שלהם, אך המידע בנושא

קרא עוד »