חיפוש

מהם הדברים החשובים שצריכים להיות בקליניקה להשכרה?

אחרי לבטים רבים קיבלת החלטה שהגיעה העת לשכור קליניקה? נהדר! על מנת להבטיח לעצמך ולמטופלייך חווית טיפול נעימה שזכורה לטובה, במאמר הבא בחרנו לרכז עבורך את כל מה שחשוב שיהיה לך בקליניקת החלומות שלך:ש

 

מהם תנאי השכירות?

לפני העיצוב וכל שאר הדברים החשובים שמצוינים בהמשך המאמר, הכי חשוב לבדוק מהם תנאי השכירות מול הבעלים. לכן, יש לוודא את הדברים הבאים:

  1. האם קיימת גמישות מבחינת הימים ושעות ההשכרה?
  2. האם השכרת הקליניקה כוללת הוצאות של חשמל, ארנונה, ועד בית ומים?
  3. האם חוזה השכירות כולל אספקת ציוד כמו כיבוד ושתייה למטופלים?
  4. האם העלות שנקבעה כוללת מע"מ וקבלת חשבוניות על הוצאות השכירות?

 

מחשוב ואמצעי תקשורת

כיום זה בלתי אפשרי להתנהל בקליניקה בלי מחשב, תשתית אינטרנטית אלחוטית (Wi-Fi) וקווית, וקו טלפון. לכן, חשוב שהקליניקה תהיה ברמה טכנולוגית מתקדמת וחדשנית, דבר שיאפשר נוחות רבה הן לך והן למטופלייך.

 

שירות ואווירה כללית נעימה לשני הצדדים

כל קליניקה שמכבדת את עצמה כוללת דברים בסיסיים לשירות המטפלים והמטופלים כאחד. דבר ראשון שאי אפשר בלעדיו הוא כמובן חדר שירותים, ואין צורך להרחיב על כך. כמו כן, חשוב שיהיה במקום מטבחון עם כיבוד, שתייה חמה וקרה, מקרר ומיקרוגל לנוחיותכם. יתר על כן, וזה בעבור המטופלים בעיקר, חשוב בהחלט שיהיה חדר המתנה נעים, מעוצב ומרווח עם כורסאות נוחות ומזמינות. עוד נציין, כי אם הטיפול מופנה לקהל הילדים, חשוב לשים לב שהמקום יתאים להם, גם מבחינת חדר ההמתנה וגם מבחינת חדר הטיפולים.

 

מהי רמת התחזוקה במקום?

כאן חשוב לשים לב עד כמה הבעלים של הקליניקה דואגים לתחזק את המקום. כלומר, האם יש העסקה של שירותי ניקיון בקביעות? האם יש אספקת ציוד בסיסית כמו נייר טואלט, כלים חד פעמיים, סוכר, קפה ותה? במידה ולא, כנראה שהאחריות לדאוג לכך תהיה שלך, וזה פחות הכיוון.

 

איפה הקליניקה ממוקמת?

חוץ ממה שהקליניקה כוללת בתוכה, חשוב לשים לב לאזור בו היא ממוקמת. כאן עולה השאלה – מה בעצם צריך לבדוק? הנה כמה נקודות לבחינה:

  1. האם המקום נגיש וקל להגיע אליו?
  2. האם יש גישה לנכים?
  3. האם הרחוב בו הקליניקה נמצאת הוא בעל תאורה ראויה ונעים ללכת בו גם בשעות החשיכה?
  4. האם יש חניה בחינם בסמוך לקליניקה?
  5. האם יש תחבורה ציבורית בסביבה?
  6. האם האזור בו הקליניקה נמצאת שקט או רועש? ואם הוא רועש, באיזה חלק של היום?

 

לסיכום,

בחירת קליניקה להשכרה הנה דבר משמעותי וחשוב אשר יש להתייחס אליו בכובד ראש. כדאי לבחון את האזור בו הקליניקה ממוקמת, מהי רמת התחזוקה של המקום, מהם תנאי השכירות ועוד. לכן, מומלץ לבחור בקליניקה להשכרה בהתאמה אישית אשר תענה על כל הצרכים שלכם ושל מטופליכם, ותשאיר רושם חיובי ונעים לשני הצדדים.

 

מטבעות ובית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא