חיפוש

קרקעות חקלאיות

רכישה של קרקע חקלאית הפכה בשנים האחרונות למשאת נפשם של רבים, וכיום זה קל יותר מתמיד. כיצד? להלן כל הפרטים.

 

רכישת קרקע חקלאית – אופציה יוצאת דופן להבטחת נדל"נית

תחום הנדל"ן בישראל סובל בעשור האחרון ממחסור חמור ביותר של דירות למגורים, כמו גם קרקעות. למעשה, תחום הקרקעות הפך לאחד התחומים החמים ביותר כיום בעולם השקעות הנדל"ן, זאת משום שמדובר באופציה חסרת תקדים בעבור אזרחים לרכוש קרקע חקלאית אשר מיועדת להפשרה בעשרות אלפי שקלים בלבד, ובכך לפתוח לעצמם אופציה למגורים באזורי ביקוש כמו גם תשואה גבוהה אשר יכולה לאחוזים גבוהים ביותר למשך שארית חייכם. אולם, יש לשים לב כי בטרם רוכשים קרקע חקלאית יש לשים לב למספר פרמטרים, עליהם נפרט כעת.

 

רכישת קרקע חקלאית – מה חשוב לדעת?

כאמור, רכישת קרקע חקלאית הפכה להשקעת נדל"ן משתלמת ביותר וזאת לאור הפוטנציאל האדיר הגלום בהשקעה הזו. אולם, חשוב לזכור כי בטרם רוכשים קרקע חקלאית חשוב לבדוק כי היא אכן מיועדת להפשרה וכי גם נאלץ לשלם סכומים בגין היטל פיתוח, היטל השבח, דמי היתר, מס רכישה, אגרות, עלויות קרקע וכו'. בנוסף, חשוב לרכוש את הקרקע רק מחברה אשר מתמחה בנושא ואשר יש לה עו"ד מלווה כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן ההשקעה הזו תשתלם בעתיד, בייחוד באזורים מתפתחים אשר בשנים הבאות יהפכו למוקדי עלייה לרגל – כמו העיר אשר עתידה לקום דורות עילית, הנחשבת כיום לבשורת הדיור החדשה של היהדות החרדית.

 

רכישת קרקע חקלאית באמצעות חברת אפיקים רוזנטלר

חברת אפיקים רוזנטלר היא כיום המשווק הרשמי של אחד מפרויקט הדיור הגדולים ביותר בישראל אשר מתרחש בימים אלו בדורות עילית. לחברה, הפועלת זה למעלה מ 30 שנה וותק של שנים ארוכות בתחום הבינוי וייזום פרויקטים בהצלחה יתרה. בימים אלו ממש מתחילה החברה בהפשרה של קרקעות בעיר דורות עילית אשר עליהן יבנו מאות יחידות דיור בעבור הציבור החרדי, ועל כן מדובר בהזדמנות חסרת תקדים לרכוש קרקע חקלאית מחברה מובילה בתחומה כמו אפיקים רוזנטלר ובכך להיות בטוחים כי בעתיד ההשקעה הזו תשתלם ותניב תשואה נאה. כאמור, לחברה ניסיון של שנים ארוכות בתחום והיא יזמה עשרות פרויקטים בהם הופשרו קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות כמו פתח תקווה, צפת, גני תקווה וכן בעת האחרונה הצליחה לסיים בהצלחה שיווק של 700 יחידות קרקע על קרקע חקלאית. על כן, אל תמתינו לרגע האחרון – מדובר בהזדמנות חד פעמית להשקיע בפרויקט חדשני אשר יהווה בעבורכם קרש קפיצה משמעותי לעולם השקעות הנדל"ן האטרקטיבי. למה אתם מחכים? השאירו פרטים באתר לקבלת מידע נוסף או צרו עמנו קשר במספר 0722555666 או במספר 5356* והצטרפו גם אתם למאות המשקיעים המרוצים אשר כבר הצטרפו לאחד הפרויקטים הגדולים והמלהיבים כיום במדינת ישראל.

שטח חקלאי

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
נדלן
3 טיפים לבחירת עו"ד מקרקעין

  בכל רכישה או מכירה של נכס, צריך להיעזר בעורך דין מקרקעין שילווה אתכם בתהליך. בכל הקשור לרישום זכויות, ירושה, פתרון סכסוכים על נכסים שונים,

קרא עוד »