חיפוש

למה שדרוג המשרד טוב לעסקים

בעולם הטכנולוגי והמתפתח שלנו נראה לעיתים שאבד הקלח על המשרדים הפיזיים ושעל קבלת לקוחות פנים אל פנים כמעט ואין על מה לדבר.

אך מגיפת הקורונה שעוברת עלינו שבה ומוכיחה כי זמינות נוחה ויעילה לתקשורת עם ספקי שירותים וקולגות היא צורך ממשי וחשוב מאין כמוהו, ושהמשרד שלנו הוא משאב מניב שעלינו להשקיע בו, תכנון נכון של המשרד ייצור זרימה

חלקה של האופרציות המתנהלות במרחב ולכן כדאי לוודא שהמשרד מתאים לצרכיו של העסק הפועל בו.

 

המשרד כפלטפורמה לחוויית המשתמש

כאשר לקוח נכנס לבית העסק הוא חווה את המשרד כבר מהכניסה, הרושם הראשוני שלו מהעסק יקבע עוד לפני שהוא פגש ולו אחד מצוות העובדים וגורמים כגון ארגון המשרד, רמת הניקיון וקלות ההתמצאות בו יהוו מרכיב חשוב בחוות הדעת שהלקוח יגבש על העסק ובסופו של דבר על ההחלטה האם להשתמש בשירות שלכם. בנוסף, חשוב להתאים את חדר ההמתנה לסוג העסק, לא דומה ההמתנה במרפאה להמתנה לעורך דין, יש לוודא כי הרהיטים נוחים לישיבה ממושכת, או לחילופין פשוטים לקימה לאחר ישיבה קצרה.

כמו שבסופר המוצרים מוצבים במקומם אחרי מחשבה מרובה, גם כאשר השירות אינו מוצר ממשי עלינו לוודא שהמשרד ישמש אותנו לקידום העסק, שילוט נכון, חדר המתנה שמותאם לשירות ורהיטים שמשרים את האווירה הרצויה הם האלמנטים שיהפכו את המשרד למקום שישים אותנו ואת הלקוח באותו הדף.

 

המשרד ככלי עסקי בסביבת העבודה

בדיוק כמו שמפעל בנוי לפי מחלקות וקווי עבודה שיהפכו את יעילות עובדיו למקסימלית, גם על סביבת העבודה במרחבים משרדיים להיות גורם שידחוף וימקסם יעילות. צבעים מסוימים הוכחו כמגבירי יעילות בסביבת עבודה כמו כן במניעת שחיקה ועייפות. רהיטים אשר גם נוחים וגם מותאמים לעבודה הם כמעט חובה למקום עבודה השואף להיות יעיל, כמו גם מרחב עבודה שמצד אחד נותן פרטיות לעובד אבל עם גישה נוחה לחברי צוות אחרים שעובדים בו. מוצרי הארגון והאחסון מקבלים מפותחים ומצליחים להיות מותאמים כל צורך, ולכן כדאי לבחור במוצר שיארגן את המשרד בצורה הטובה ביותר.

 

מזניקים את העסק על ידי שדרוג סביבת העבודה

המרחב בו העסק שלנו פועל הוא משאב לכל דבר, וככזה הוא ממלא תפקיד קריטי בהנעת העובדים ובשיווק המוצר ללקוחות. שדרוג והתאמת המשרד לצורכי העסק צריך להיות צעד מיידי ומובן מאליו בכיוון של הגדלת העסק וייעולו. כיום מבחר המוצרים, לדוגמא באתר https://www.ashagabay.co.il, התאמת הציוד והריהוט, בנוסף לעיצוב המרחב בצבעים נכונים, יכול להשפיע על התפוקה של העובדים וביטחון הלקוחות בעסק.

תכנון הציוד והריהוט בעסק מומלץ בתור אחד הצעדים הראשונים והחיוניים בהצלחת העסק, אך גם לעסקים שהזניחו את התחום יש מה לעשות בעניין. ישנם אלמנטים, כמו ציוד וריהוט, אשר יכולים להשתדרג בכל שלב בהשקעה שתזניק את העסק שלכם אל השלב הבא.

 

חלל עבודה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא