חיפוש

שלושה דברים שצריך ליום כיף עם הילדים בעבודה

יום כיף בעבודה

הורים רבים, אחת לתקופה, לאחר שהילדים מפצירים בהם שוב ושוב, בוחרים להביא את ילדיהם למקומות העבודה. ישנם מקומות עבודה, כגון חברות היי-טק וארגונים גדולים, בהם יש חדרים ייעודים לילדי עובדים, המלאים בצעצועים, ומשחקי מחשב. כך, שההורים, לא צריכים לחשוב יותר מדי קודם לקיחת הילד לעבודה.

אך, במידה ואתם לא עובדים בחברות כאלו, יהיה עליכם לחשוב מעט קודם לקיחת הילדים שלכם לעבודה, במה הם הולכים להתעסק, וכיצד הילדים לא יפריעו לשאר העובדים במשרד.

לכן, ננסה לתת לכם כמה רעיונות, לדברים שצריך לחשוב עליהם מראש קודם לקיחתם של ילדיכם למקום העבודה שלכם.

 

הדברים הנדרשים

ציוד ליצירות

אחת הפעילויות הטובות ביותר, באמצעותה ניתן להעסיק את הילדים בצורה הטובה ביותר בעבודה, היא יצירה. באמצעות טושים, עפרונות, עטים, מדבקות תמונה ושם לילדים, ניירות צבעוניים ועוד מוצרים מעין אלו. הילדים, במיוחד אחרי שתגדירו להם יצירות מוגדרות אותן יהיה עליהם להכין, יתמקמו בפינה על אחד השולחנות במשרד שלכם, ויצרו יצירות בעיניים נוצצות. ניתן להוריד רעיונות ליצירה מהאינטרנט.

 

סרט

עוד רעיון חמוד אתו ניתן להעסיק את ילדינו כאשר אנו מביאים אותם לעבודה, הוא הקרנת סרט במחשב הנייד. הביאו איתכם מחשב נייד מראש לעבודה, קנו פופקורן, מעט חטיפים ובקבוק קולה, והושיבו את הילדים באחד החדרים מול המחשב. כך, הילדים ייהנו מהאווירה היוקרתית של המשרד שלכם, אבל בשקט וברוגע.

 

משחק קופסה

ניתן להביא אתכם משחק קופסה חמוד, כזה שלא מלא בחלקים קטנים ובדברים שעלולים להתפזר וליצור בלגאן בעבודה שלכם. בנוסף, בדקו שמשחק הקופסה לא אינטראקטיבי יותר מדי ומשמיע רעשים ומוזיקה שעלולה לטרוד את שלוותם של עמיתיכם למשרד. שבו מעט עם הילדים ושחקו איתם, תנו להם את ההרגשה שהמשחק כיפי ומרתק והדגישו לילדים שלכם לא לצעוק או לריב במהלך המשחק.

 

שילוב הילדים בעבודה שלכם

הילדים, תמיד ירצו להרגיש מהי ההרגשה של אדם בוגר שעובד בעובדה משרדית או בארגון גדול. כאשר אותם ילדים נכנסים בשעריו של המשרד שלכם, הם מרגישים כאילו נכנסו לעולם קסום ומרתק, עשיר בגוונים, צבעים וקולות. חשוב לזכור זאת, ולנסות לשלב את הילדים מעט בעבודה שלכם.

בשלב הראשון, עברו עם הילדים שלכם והסבירו להם מה בדיוק אתם עושים במהלך יום העבודה שלכם. נסו, לאחר מכן לשלב אותם מעט בעבודות פשוטות שקשורות לתפקיד שלכם, אפילו אם מדובר בתיוק מסמך, הקלדה של סיסמה, העברה של מסר לעמית לעבודה, כך שהילד שלכם אכן ירגיש שהוא בעבודה של אבא או אמא.

 

לסיכום

יום כיף במשרד עם הילדים, באמצעות הטיפים שהוצגו לעיל, יהפוך ליום משעשע וכיפי, שיותיר זיכרון נעים ונחמד גם אצלכם, ההורים הדואגים גם אצל הילד, וגם אצל הממונים עליכם והעמיתים בעבודה.

 

בית קולנוע

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
אירוע חברה מושלם
איך לתכנן אירוע חברה מושלם

העובדים שלכם נותנים מעצמם הרבה בימי העבודה, משקיעים זמן אנרגיה ומסירות רבה למשימות שלהם ואוהבים לבוא לעבודה – וחשוב לגרום לזה להמשיך כך. דרך מעולה

קרא עוד »