חיפוש

2 טיפים לביצוע תכנון מס בצורה נכונה

מי ששמעו בעבר על תכנון מס, יודעים כי מדובר בהליך שמתבטא באופנים שונים. המורכבות שלו גורמת לרבים לתסכול רב. שכן, אלה לא למדו אודות ההליך בבית הספר היסודי או בתיכון. חוסר הידע המקיף בתחום, גרם לנו להכיר בנושא מקרוב, כדי להעלות סדרת מדריכים מעמיקה שתציג בפני כל דורש את האינפורמציה החיונית ביותר. המדריך הנוכחי הוא השלישי בסדרה. הפעם, נציג בפניכם 2 טיפים חשובים שיאפשרו לכם לבצע תכנון מס בצורה נכונה. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

 

מה זה בכלל תכנון מס?

מי מכם שלא קראו את המדריכים הקודמים שהעלינו בסדרה זו, צריך לדעת תחילה מה זה אומר בכלל תכנון מס. נציין כי מדובר בתכנון יעיל ומדויק שמתבצע בשלבים הראשוניים של בניית העסק. כלומר, כאשר בעל העסק מחליט מה היא ההגדרה הנכונה ביותר עבורו, למשל:

  • אגודה משפחתית
  • חברה בע"מ
  • שותפות ועוד

אפשר לומר בעצם כי תכנון מס הוא תהליך שמאפשר להשתמש בחוקי המס, כדי להקטין את חבות המס של החברה למדינה.

תכנון מס

הטיפ ה – 1 שיאפשר לכם לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר: תסתייעו במומחים בתחום

אי אפשר לכתוב מדריך שיציג בפניכם טיפים חשובים שנוגעים לתכנון מס בצורה הנכונה, מבלי לציין מילה או שתיים על גורמים מוסמכים. שיטת המיסוי בישראל הינה מורכבת. מי שלא למד אותה מקרוב, עשוי למצוא את עצמו מסתבך עם שפה שלא ידועה לו. תכנון מס אופטימלי הוא כזה שמתבצע תוך ייעוץ וליווי של גורמים מקצועיים כמו רואי חשבון ועורכי דין.

 

הטיפ ה – 2 שיאפשר לכם לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר: תבחרו בגורם מקצועי מומלץ בלבד

אתם צריכים להיות בטוחים בכך שתכנון המס יתבצע באופן מדויק ומקצועי. לכן, אנו מציעים לכם לפנות אל פרילינג משרד רואי חשבון ועורכי דין. שכן, שמענו עליהם לא מעט חוות דעת חיוביות מצד מי שהסתייעו בשירותיהם. נציין כי  מדובר בחברה עם ידע וניסיון של למעלה מ-20 שנה. אתם יכולים להיות בטוחים בכך שאלה יעשו לכם סדר במספרים, בדו"חות וכל נושא אחר.

תכנון מס

החשיבות בפנייה אל גורם מקצועי ומוסמך לביצוע תכנון מס

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו עומד לדין לאחר שהתגלה כי הוא לא שילם את המיסים בהתאם לחוק. אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם חלילה, אלא להדגיש שוב כי בחירה בגורם מקצועי ומוסמך תאפשר לכם לישון טוב בלילה. הדבר יאפשר לכם גם להתמקד בניהול העסק שלכם, מבלי לשבור את הראש בטיפול של נושאים שאינכם בקיאים בהם.

 

השורה התחתונה – פנו למומחים

עכשיו אתם יודעים מה הם 2 הטיפים שיאפשרו לכם לבצע תכנון מס בצורה נכונה וחוקית. בשלב זה נותר לכם רק לפנות אל המומחים בתחום שילוו אתכם לאורך הדרך ולנו נותר לאחל שיהיה לכם בהצלחה!

תכנון מס

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא