חיפוש

3 גיטרות שכולם מדברים עליהם במהלך ההיסטוריה

לא צריך להיות היסטוריון בשביל לדעת שיש 3 סוגים של גיטרות שכולם מדברים עליהם עוד משחר ההיסטוריה.
לכל גיטרה יש מאפיינים, צלילים, מיתרים ומראה שונה וכל אחת היא עולם ומלואו.
בשורות הבאות נציג בפניכם את 3 הגיטרות שכולם מדברים עליהם במהלך ההיסטוריה, כך שאם אתם חדשים בתחום הנגינה על גיטרה ובכלל, תוכלו לקבל את כל הפרטים שאתם חייבים לדעת על כלי הנגינה החדש שלכם.

 

  1. גיטרה קלאסית

כבר שנים שכולם מדברים על הגיטרה הקלאסית, מסיבה אחת פשוטה: היא מתאימה לכל אחד. למתחילים, מתקדמים ונגנים מקצועיים וניתן לנגן בה בכל גיל. יש כל מיני גדלים של גיטרות קלאסיות, כאשר הגדלים השימושיים ביותר לילדים הם גודל

 

גודל 34

גיטרה בגודל זה מתאימה לילדים בטווח הגילאים 7 עד 14. חשוב לשים לב שיש תת קטגוריה נוספת בתוך גודל 34, כך שתוכלו למצוא גודל נוסף ולהתאים את הגיטרה באופן המדויק לילד.

 

גודל 36\38

גיטרות בגודל 36 מתאימות לילדים שיש להם מבנה גוף קטן יחסית, בעוד גיטרה בגודל 38 מתאימה לילדים עם מבנה גוף רחב וגדול יותר.

 

  1. גיטרה אקוסטית

הגיטרה האקוסטית מתאימה לנגנים מתקדמים יחסית. לאורך ההיסטוריה, מדברים רבות על הגיטרה האקוסטית בכל הנוגע לתחומי ההופעות החיות. סביר להניח ששמעתם לא פעם את המושג "הופעה אקוסטית" שנעשה בו שימוש בגיטרה אקוסטית. גיטרות מסוג זה מאופיינות עשויות בדרך כלל מהעצים הבאים:

 

ארז

עץ הארז מייצר גוון בהיר ויש לו תגובה מהירה. הוא נפוץ מאוד בגיטרות קלאסיות בעיקר בצדדים ובחלק העליון שלהן

 

קוקובולו

מדובר בעץ מקסיקני (בעל שם קצת מצחיק יש לציין) שמשמש לצדדי הגיטרה ולחלק האחורי שלה

 

מהגוני

זהו עץ צפוף שמעניק תגובה איטית יחסית וצליל חזק. זהו העץ הנפוץ ביותר בגיטרות האקוסטיות

ניתן למצוא גם את עץ המייפל, גרנדילו ועצים רבים אחרים בגיטרות האקוסטיות.

 

  1. גיטרה חשמלית

הגיטרה החשמלית מדוברת רבות במהלך ההיסטוריה גם כן בהקשר של הופעות חיות. גיטריסטים שמנגנים על גיטרות חשמליות בהופעות צברו עם השנים שם. כלומר, מעריצים של להקות וזמרים מכירים את הגיטריסטים בשמם (בניגוד לנגנים של שאר הכלים) מכיוון שמדובר בגיטרה בעלת נוכחות. בנוסף לכך, יש סיבה נוספת לכך שמדברים רבות על גיטרה מסוג זה. ברוב ההופעות, ישנם קטעים שמוקדשים אך ורק לנגני גיטרה חשמלית. מדובר לעיתים בדקה או שתיים (ולפעמים יותר) של נגינה בגיטרה החשמלית, ללא ליווי של הזמר או כלים אחרים.

אלו היו 3 הגיטרות שכולם מדברים עליהם במהלך ההיסטוריה. האחת מדוברת ביותר בתחום הילדים, בזמן שהשתיים הנוספות מדוברות ביותר בעיקר בגלל הנוכחות שלהן על במת ההופעות.
אנו מקווים שנהניתם מהמדריך המקוצר שלנו ומאחלים לכם שלא תפסיקו לנגן.

גיטרה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
אירוע חברה מושלם
איך לתכנן אירוע חברה מושלם

העובדים שלכם נותנים מעצמם הרבה בימי העבודה, משקיעים זמן אנרגיה ומסירות רבה למשימות שלהם ואוהבים לבוא לעבודה – וחשוב לגרום לזה להמשיך כך. דרך מעולה

קרא עוד »