חיפוש

3 דרכים לגרום לפרוות החתול להיות מבריקה יותר

מי שמגדל חתול בבית מוצא את עצמו לא פעם תר אחר טיפים שנוגעים לטיפוח הפרווה שלו. אנו מודעים לעובדה זו, בגלל שאנחנו בעצמנו מגדלים חתולים ואחראיים על קהילה גדולה של מגדלי חתולים בישראל. לכבוד יום החתול הבינלאומי שהתקיים לא מזמן, החלטנו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את הדרכים הטובות ביותר שיגרמו לפרווה של החתול שלכם להיות מבריקה. הישארו אתנו ותגלו מה הן 3 הדרכים הנבחרות.

 

הדרך ה – 1 שתגרום לחתול להיות עם פרווה מבריקה: באמצעות תזונה נכונה

מי שמכיר את תחום הנטורופתיה וודאי יודע שמדובר בתחום מקיף שמאפשר לכל אחד לאכול את האוכל המתאים ביותר עבור הגוף שלו. אולי תופתעו לשמוע שיש כיום מי שעוסקים בתחום זה ופונים אל בעלי חתולים. שכן, גם חתולים צריכים לאכול נכון. אם אתם רוצים שהפרווה של החתול שלכם תהיה מבריקה יותר, אתם צריכים לשים לב שהיא תעמוד בקריטריונים הבאים:

  1. תהיה תזונה מאוזנת
  2. תהיה עשירה בחלבון ומרכיבים טבעיים
  3. תהיה דלה בשומן

ראוי לציין כי ניתן לתת לחתול גם תוספי תזונה במידת הצורך, אך אנחנו לא יכולים לייעץ בנושא. מדובר בעניין שצריך לשוחח אתו עם ווטרינר מוסמך.

פרוות החתול מבריקה יותר

הדרך ה – 2 שתגרום לחתול להיות עם פרווה מבריקה: באמצעות רחצה נכונה

הדרך השנייה נוגעת לרחצה של החתול. אנו שומעים לעיתים על מי שבוחרים שלא לנקות את החתול, בגלל שהוא יודע לעשות זאת באופן עצמאי. כדאי לכם לקרוא מאמרים שעוסקים בנושא באתר החתול במגפיים, כדי שתוכלו לגלות בדיוק כמונו שניתן אחת לזמן רב לרחוץ את החתול באישור של הווטרינר שלכם.

 

הדרך ה – 3 שתגרום לחתול להיות עם פרווה מבריקה: באמצעות שימוש בתכשירים ייעודיים לחתולים

הדרך השלישית נוגעת לשימוש נכון בתכשירים שמיועדים לחתולים. מדובר כמובן בשמפואים שירככו את הפרווה ויעניקו לה מראה קורן ומלא ברק. ראוי לציין כי עליכם לערוך בירור מעמיק טרם הבחירה בתכשירים אלו. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם בוחרים בתכשיר שמתאים לחתול שלכם מכל מיני בחינות.

פרוות החתול מבריקה יותר

בחירת תכשירים איכותיים – איך תעשו זאת?

בחירה של תכשירים איכותיים יכולה להיות עניין פשוט למדי, אם רק יש לכם את הכלים. אנו ממליצים לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת ולשוחח עם מי שיש להם חתול כבר שנים רבות. שכן, מי שמגדלים חתול מעל ל – 5 שנים הם המנוסים ביותר. ההמלצה היא להגיע אל אנשים אלה באמצעות אחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • פורומים
  • קבוצות פייסבוק

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לגרום לפרוות החתול שלכם להיות מבריקה ובריאה יותר. בהזדמנות זו אנו רוצים לאחל לכם קוראים יקרים שתמשיכו לדאוג לחתול שלכם ולבריאות שלו.

פרוות החתול מבריקה יותר

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא