חיפוש

3 דרכים להעשיר את הזמן הפנוי

כל אחד מאתנו מצא את עצמו חסר מעש לא פעם. מדובר ברגעים של זמן פנוי שבהם אנו מוצאים את עצמנו בוהים בתקרה, תוהים מה אפשר לעשות? איך אפשר להעביר את הזמן ולא תוך בהייה חסרת משמעות בנטפליקס או בנייד? לאחרונה מצאנו את עצמנו תוהים בעניין זה מספר רב של פעמים והחלטנו לצאת ולבדוק את הדרכים שיוכלו להעשיר לנו את הזמן הפנוי. תשמחו וודאי לשמוע שמצאנו 3 דרכים כאלה וכתבנו עליהן, כדי שתוכלו להשתמש בהן בעצמכם.

 

דרך מספר 1 להעשיר את הזמן הפנוי שלכם – באמצעות פתרון תשחצים

קוראים יקרים, אם מצאתם את עצמכם תוהים "מה עכשיו?", כדאי שתדעו שהתשובה לשאלה נמצאת ממש מתחת לאף שלכם. כן, היא נמצאת על גבי העיתון שאספתם בדרך לעבודה הבוקר. שם מחכים לכם תשחצים שירעננו את המוח ויגרמו לכם להפעיל אותו לשעות נוספות. אתם צפויים לגלות כי מדובר בדרך ממכרת שתגרום לכם לפתוח כל עיתון שתמצאו מעתה והלאה. שכן, ברגע שמתחילים מפתרון של תשחץ אחד, אין דרך חזרה.

3 דרכים להעשיר את הזמן הפנוי

דרך מספר 2 להעשיר את הזמן הפנוי שלכם – באמצעות הקשבה לפודקאסט

אי אפשר לכתוב מדריך על העשרת הזמן הפנוי מבלי לציין כמה מילים על פודקאסט שהפך להיות חלק בלתי נפרד בחייהם של רבים. אנו מודים, עד שכתבנו את המדריך הנוכחי, לא הקשבנו בכלל לפודקאסטים.

אם אתם תוהים מה הסיבה לכך, נציין בפניכם כי עד היום לא שמענו על פודקאסט מומלץ, ואנחנו לא נבזבז את הזמן שלנו מבלי שנקבל המלצה על משהו טוב שיעשיר לנו את הזמן. אם גם אתם לא שמעתם על המלצה שכזו ואתם רוצים לשמוע פודקאסט מומלץ, כדאי שתקראו את הפסקה הבאה.

 

טיפ למציאת פודקאסט מומלץ

אם אתם רוצים לשמוע פודקאסט איכותי, כזה שכולם שמעו כבר לפניכם ואמרו שאי אפשר לסיים את החיים מבלי להכיר אותו מקרוב – אתם צריכים לערוך בירור מעמיק. אנחנו מציעים לכם כעת לעשות שיעורי בית ולפנות אל קבוצות פייסבוק שונות שעוסקות בתחומי עניין שנוגעים לכם. אנחנו למשל נכנסנו לקבוצות הבאות:

  • קבוצות כלבים
  • קבוצות טיולים
  • קבוצות בישולים

ביקשנו לקבל המלצה על פודקאסט בתחום הנבחר וקיבלנו מעל ל – 40 המלצות לפודאקסטים טובים!

 

דרך מספר 3 להעשיר את הזמן הפנוי שלכם – באמצעות צביעת מנדלות

הדרך ה – 3 תאפשר לכם לתת למוח קצת שקט. מדובר בצביעה של מנדלות שמגיעות בדרך כלל כחלק מחוברת צביעה. תצאו לחנות ציוד משרדי הקרובה לביתכם ותבצעו רכישה של צבעי מים או צבעי פסטל ותתחילו בצביעה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מהם 3 הדרכים להעשיר את הזמן הפנוי שלכם. נאחל לכם בהזדמנות זו שתיישמו את הנכתב לעיל ותעשירו את הזמן הפנוי שלכם על הצד הטוב ביותר.

3 דרכים להעשיר את הזמן הפנוי

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא