חיפוש

3 צמידי זהב שונים ל- 3 ארועים שונים

צמיד הזהב, תכשיט בולט מיוחד והשקעה אחת לכל החיים. לכל אירוע מתאים צמיד משלו- לחתונה, ליום-יום וכמתנה. כך תזהו את צמיד הזהב המושלם לאירוע שלכם.

 

צמידי הזהב-

צמידי הזהב הם תכשיט בולט שמגיע בסגנון מתאים לכל אירוע. צמידים הם מהתכשיטים הבולטים שניתן לענוד במיוחד עם תלבושת שמשאירה את הידיים חשופות. ישנם צמיד זהב לאישה וגם לגבר והם דרך מצויינת לשדרג תלבושת באמירה יוקרתית.

צמידים פשוטים וחלקים יותר יכולים להוסיף מתכת וצבע לתלבושת ואפילו למשוך צומת לב לתכשיטים אחרים, צמידים גדולים ומשובצים יכולים להיות אמירה משלהם וצמידי חרוזים עדינים יכולים להחזיק ערך סנטימנטלי או מסר שתרצו לראות על היד שלכם. הנה כמה סגנונות שונים של צמידי זהב שמתאימים לאירועים שונים:

  • צמיד ליום-יום: צמידים לענידה תכופה הם לרוב תכשיטים פשוטים ועמידים יותר, כמו שעון תכשיט קבוע צריך להתאים לרוב התלבושות שלכם ובצורה מושלמת ליד שלכם כדי שלא תאבדו אותו. כשמחפשים צמיד ״חרישה״ שווה שהוא יהיה אחד שמתאים לשאר הארון שלכם וגם לשאר התכשיטים בקופסא, כדי שתוכלו להוציא ממנו כמה שיותר. בנוסף תכשיט לשימוש יום-יומי צריך להיות איכותי- חומרים שעמידים לשטיפות ידיים מרובות, תכשיט שלא ישבר ויקרע בקלות מהיתפסות בבגדים ואחד שיפה בעניינכם מספיק כדי להשקיע בו ולשים אותו יום יום.
  • צמיד חתונה: צמיד ליום המרגש בחייכם צריך להיות מרגש ובולט, הוא חייב להתאים לשמלה ולאופי הערב ושווה שהוא יהיה אחד משני הדברים הבאים- או לא יקר ולשימוש חד פעמי או איכותי ומתאים גם לזמנים חוץ מיום החתונה. חשוב לבחור באחת משתי הדרכים כדי לוודא שלא תבזבזו סתם כסף על משהו שהוא לערב אחד ואף אחד לא ידע אם הוא זהב אמיתי או לא. אנחנו ממליצים להשקיע בצמיד איכותי שמתאים גם לחיים שאחרי כדי שתהיה לכם מזכרת מהחתונה לענוד בכל יום.
  • צמיד מתנה: צמיד כמתנה הוא אחד מהצמידים הכי קשים לקליעה, לבחור למישהו או מישהי אחרת תכשיט שהם יענדו כל יום ויתאים בול לכל התלבושות והצרכים שלהם היא מתנה לא פשוטה אך מוערכת במיוחד. אין דבר מרגש מקליעה בול בפוני, השקעת מחשבה וחיפוש אחר רמזים למה היא תרצה וגם ביצוע מוצלח בסוף התהליך. מתנה מושלמת היא מרגשת ומעלה את הערך הסנטימנטלי של הצמיד פי כמה וכמה.

 

לסיכום-

צמידים הם עולם רחב ומגוון של תכשיטים שקיימים במלא סגנונות צורות ולצרכים שונים. שלושת הארועים הגדולים שבעינינו שווה לקנות להם צמיד במיוחד הם לשימוש יום-יומי, לחתונה וכמתנה לאדם אחר.

לכל אירוע מתאים הסגנון שלו בהתאם לצרכים שתיארנו לאירוע ובהתאם לטעם האישי שלכם בתכשיטים. צמיד זהב הוא מתנה מרגשת ואביזר חובה לשדרוג תלבושות גם באירועים מיוחדים.

צמידי זהב

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
אירוע חברה מושלם
איך לתכנן אירוע חברה מושלם

העובדים שלכם נותנים מעצמם הרבה בימי העבודה, משקיעים זמן אנרגיה ומסירות רבה למשימות שלהם ואוהבים לבוא לעבודה – וחשוב לגרום לזה להמשיך כך. דרך מעולה

קרא עוד »