חיפוש

3 תוכנות לייעול העסק

בעלי עסק אבל מרגישים שאתם לא "על" הדברים? כל הנתונים הכלכליים מתבלגנים לכם ואתם רוצים לשלוט בהם, ולא הפוך? הכתבה הבאה בדיוק בשבילכם. תוכנות הנהלת חשבונות באות לענות על הצורך של בעלי עסקים רבים, והן משמשות אנשים פרטיים וגם חברות על מנת לעקוב בצורה יעילה ונכונה אחר ההכנסות וההוצאות שלהם. התוכנות מאפשרות עבודה איכותית, מהירה וללא טעויות, יחסכו לכם זמן רב (זכרו: זמן שווה כסף), ויאפשרו לכם גם לאחסן לאורך זמן מסמכים שונים  וחשובים כמו קבלות ודוחות, וגם לשלוף אותם בקלות בעת הצורך.

 

Ezcount

איזי קאונט היא תכנה לניהול עסק בת כמעט עשר שנים, שהוקמה במטרה לספק שירותים טכנולוגיים לעסקים בשוק הישראלי. התוכנה מתאימה למגוון עסקים, מהקטנים ועד לגדולים, וניתן באמצעותה להפיק חשבוניות וקבלות וכן לשלוח אותם לרואה חשבון בצורה קלה, יעילה ונוחה. התוכנה כוללת גם שירותי סליקת אשראי וחיבור לשירותים נוספים כמו ווייקס או שופייפיי. כמו כן, מערכת זו כוללת גם מודל ניהול הוצאות, מודל ניהול עסק בעל עזרים לניהול לקוחות ומלאי, ויצירת דפי מכירה, כאשר כל אלו מוצגים בצורה ידידה למשתמש ונוחה לשימוש ויסייעו לכם בהתנהלות כלכלית נכונה. יתרון נוסף של תוכנה זו היא מערך שירות הלקוחות שלה, וכן מגוון המסלולים שהיא מציעה, הכוללים שירותים שונים במחירים משתנים, כאשר המחירים לשנה נעים בין 50 שקלים לכ- 200 שקלים. המערכת מציעה הרשמה והתנסות ללא עלות.

 

סאמיט

סאמיט היא תוכנה שנוסדה ב2013, ועברה שינויים רבים מאז. המערכת כוללת מסלולים רבים, כאשר השימוש באחד מהם מוענק בחינם, והיא בעלת אפשרויות של שירותים כמו ניהול מלא של לקוחות, ניהול הכנסות, הוצאות וספקים, סליקת אשראי, יצירת דפי תשלום והוראות קבע, חיוב חשבונות בנק, ועוד רבים. ישנם שירותים נוספים של דיוור אוטומטי בדואר האלקטרוני, שליחת אס אמ אס, שעון נוכחות, ניהול מלאי ותקציב, ועוד. כל אלו יסיעו לעסק שלכם, וישדרגו אותו כמה רמות קדימה. המערכת יכולה להתאים את עצמה לגופים שונים, מקטנים ועד גדולים, וכן גם לעמותות, על ידי קליטת תנועה אוטומטית, וקבלת חומרים בשיטות מגוונות. צוות התוכנה זמין עבור בעלי העסקים בערוצים שונים כמו מייל, טלפון וואטס אפ ופייסבוק, והמערכת מאפשרת התנסות חינם ללא הגבלת זמן, עד 10 פעולות בחודש.

 

מורנינג – חשבונית ירוקה

מורנינג היא מערכת דיגיטלית להוצאת חשבוניות וקבלות, להנפקת הצעות מחיר ותעודות משלוח, וגם למעקב יעיל עבור ההוצאות וההכנסות של העסק שלכם. במערכת ניתן לבנות דפי מכירה לעסק ולהתחיל למכור ללא צורך בידע מקדים. התכונה מאפשרת הפקת דוחות עסקיים כמו מע"מ, צ'קים ודוח מקדמות, וניתן לבצע בה סליקה, העברת הרשאות לרואה חשבון, וכן חיבור לכלים מתקדמים כמו עבודה עם מטבעות זרים, וגם התראות ותזכורות שונות. מחיר השימוש בתוכנה נע בין כ- 100 ל- 300 שקלים בחודש, ומוצע במערכת שימוש ניסיון חינם במשך 30 יום.

תוכנה לניהול העסק

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מחשבי רשת בשרת
שירותי מחשוב לעסקים

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, עסקים מכל הסוגים והגדלים מסתמכים באופן הולך וגובר על טכנולוגיה לניהול יעיל וצמיחה. שירותי מחשוב לעסקים מספקים מגוון פתרונות טכנולוגיים

קרא עוד »