חיפוש

4 דברים שחשוב לעשות לפני שנכנסים לדירה חדשה

מעבר לדירה חדשה זה עניין מורכב שמצריך יישום של פעולות מקדימות. אלה מאפשרות להיכנס לבית החדש ברגל ימין וליהנות משהות נעימה ובטוחה. מדריך זה יציג בפניכם את 4 הדברים הבסיסיים שאתם חייבים לבצע מראש. הישארו כאן ותגלו מהם ואיך תוכלו לבצע אותם על הצד הטוב ביותר?

 

ביצוע בדק בית

אי אפשר לעסוק בכניסה לדירה חדשה, מבלי לציין את הבדיקה החשובה ביותר, בדק בית. נסביר בקצרה שתצטרכו להזמין הנדסאי מוסמך שיבדוק אם ישנן תקלות במבנה הדירה. הוא יגיע למקום עם ציוד מתקדם וימסור לידיכם דו"ח שיציג את רשימת הבעיות (במידה ויתגלו כאלה). חשוב לבצע את הבדיקה הזו מראש, משום שהיא עשויה לגלות ליקויים בצנרת, בריצוף ובאיטום שלא נראים בעין.

 

הזמנה של חברת ניקיון מקצועית

הדירה עשויה להימסר לידיכם כשהיא מלאה באבק (ולעיתים אף יישארו בה שאריות של חומרי בנייה). תרחיש זה מחייב יצירת קשר עם חברת ניקיון דירה מקבלן שתשלח אליכם עובדים מנוסים שינקו את הבית באופן מקצועי. נדגיש שתצטרכו לערוך בירור מעמיק טרם הבחירה בחברה ספציפית, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שהיא מספקת שירות טוב. שימו לב, תוכלו לבצע את ההליך תוך קריאת חוות דעת שפורסמו על ידי גולשים בלשונית הביקורות של גוגל שידועה כפלטפורמה שמציגה מידע אמין ורלוונטי.

חברת ניקיון מקצועית

ביצוע מדידות

סביר להניח שיש בידיכם מוצרי חשמל מסוימים שצריכים להיכנס לתוך נישות שקיימות בדירה החדשה (למשל, מדיח כלים או מקרר). אם כך, תצטרכו לבצע מדידות מדויקות בחדרים השונים, כדי שתוכלו לבדוק שניתן להציב את המוצרים הללו במקומות הנבחרים. מומחים בתחום ממליצים לבצע את המדידות לאחר הזמנת שירותי ניקיון דירה לפני מעבר, כדי שלא תחזרו מהדירה כשאתם מלאים באבק.

 

רישום מסודר של רהיטים ומוצרי חשמל חיוניים

הגיע הזמן לערוך רשימה מסודרת שתכיל את כל הרהיטים ומוצרי החשמל שקיימים ברשותכם ברגעים אלה ממש. מומלץ לבצע את המשימה הזו בהקדם האפשרי, כדי שתוכלו לדעת אם יש לכם צורך ברהיטים נוספים (במידה והדירה החדשה גדולה מהנוכחית) או שמא, תצטרכו להעביר הלאה חלק מהפריטים הקיימים, מפאת חוסר מקום. כדאי שתתבוננו ברשימה שתוצג בפניכם כעת, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם מכירים בהמלצה זו:

  • מיטה זוגית + מזרן
  • שידת טלוויזיה
  • ארונות (חדר שינה, חדר ילדים)
  • מקרר
  • מכונת כביסה + מייבש וכו'

שימו לב, מדובר ברשימה חיונית שתשמש אתכם גם למעבר הדירה עצמו. שכן, המובילים עשויים לדרוש פירוט עדכני של הפריטים שמצריכים הובלה.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 4 הדברים שחשוב לעשות רגע לפני שנכנסים לדירה חדשה. כעת אתם מכירים בהליכים השונים, כך שנותר לכם רק ליישם אותם ולהיכנס למשכנכם החדש כשהוא נקי, מסודר ובטיחותי. נאחל בהזדמנות זו שתיהנו משהות נעימה למשך שנים.

ארגון רישום

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא