חיפוש

4 יתרונות בקופה רושמת לעסק שאתם מנהלים

נראה כי הקופה הרושמת הפכה להיות פריט חובה בכל עסק באשר הוא. הדבר גרם לנו לרצות להבין לעומק למה נעשה שימוש דווקא בה. כדי להבין מה עומד מאחורי הבחירה הקבועה בקופה הרושמת, יצאנו לפגוש בעלי עסקים שעושים בה שימוש באופן קבוע ושמענו מהם את היתרונות הבולטים שגרמו להם לבחור דווקא בה. הישארו אתנו ותגלו גם אתם את היתרונות הללו.

 

יתרון מספר 1 בקופה רושמת לעסקים שאתם מנהלים – בקרת מלאי מפורטת

אם יש לכם עסק שדורש בקרת מלאי, אתם וודאי יודעים שמדובר בעניין לא פשוט שדורש הרבה תשומת לב. הקופה הרושמת מאפשרת לייצר דו"חות מפורטים של המלאי שמאפשרים לכל בעל עסק לבדוק את העניין לעומק ולהתנהל בקלות אל מול ההתנהלות הלוגיסטית.

דו"חות אלו מאפשרים להימנע מחוסרים או מהזמנה של מלאי בכמות שחורגת מהצורך. כך שבעצם מדובר ביתרון משמעותי שמאפשר לעסק להתנהל על מי מנוחות.

 

יתרון מספר 2 בקופה רושמת לעסקים שאתם מנהלים – מאפשר לעבוד בקלות

שמענו מכמה בתי עסקים כי העובדים שלהם מציינים שהעבודה אל מול קופות רושמות  מקלה עליהם באופן משמעותי. שכן, הקופה מאפשרת להקליד מוצרים ובכך להימנע מטעויות הקלדה בחיוב. העובדים במרבית מקומות העבודה הללו ציינו כי הליך הגבייה הופך להיות קל יותר כשהוא מתבצע עם קופה רושמת ואם לא די בכך, הוא גם מתבצע יותר במהירות.

במצבים שבהם מתבצעת עבודה פרונטלית אל מול לקוחות, הדבר גם מאפשר ללקוחות לחוות חווית קנייה טובה יותר, שכן, הם צריכים להמתין מעט זמן בתור.

 

יתרון מספר 3 בקופה רושמת לעסקים שאתם מנהלים – רכישה מושכלת עבור הלקוחות

הלקוחות שרוכשים אצל בעלי עסקים שיש להם קופה רושמת יכולים לקבל פירוט עסקה מפורט מהקופה ובכך, הוא יכול לבחון באופן מעמיק את הקנייה שלו על כל פריט ועל כל סכום שנגבה.

העובדים ציינו כי לא פעם הם שומעים שהלקוחות מרגישים יותר ביטחון כשהם קונים בעסק שבו יש קופה רושמת. בנוסף לכך, הדבר גם מאפשר לבנות אמון בין העסק לבין הלקוחות שיכולים לראות בשקיפות את הקנייה שערכו.

 

יתרון מספר 4 בקופה רושמת לעסקים שאתם מנהלים  – ניהול העובדים

עסקים שיש ברשותם קופה רושמת ממוחשבת ציינו בפנינו שיש לה יתרון משמעותי גם בכל הנוגע לניהול העובדים שלהם. הכוונה היא שהעובדים יכולים להשתמש גם כן בקופה עבור המצבים הבאים:

  • להחתים כרטיס כדי להיכנס אל המשמרת
  • להחתים כרטיס כדי לצאת מהמשמרת
  • לבדוק את שעות העבודה בסוף חודש

 

גם המעסיק יכול לעשות שימוש בקופה הרושמת מהבחינה הזו. מתאפשר לו לעקוב אחר פעולות העובדים ולקבל אינדיקציה על כל הנוגע ליעדי המכירות שלהם. עד כאן 4 היתרונות בקופה רושמת שגרמו לנו להבין מדוע היא נוכחת כמעט בכל עסק – פשוט כי אי אפשר בלעדיה.

קופה רושמת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא