חיפוש

4 סיבות לעשות שאיבת ביוב בבית עסק

הצפה של העסק היא דבר שעלול להסתיים בהפסד כבד, אולם אם תפסנו אותה בזמן יש סיכוי לא רע שנצליח להתמודד איתה בהצלחה. הדרך לעשות את זה היא בעזרת שאיבת ביוב שמתבצעת על ידי שירותי ביובית מקצועיים. כאן נספר לכם מה הסיבות להזמין את השירות הזה.

 

מניעת נזק למוצרי העסק

הסיבה הראשונה בגינה היינו ממליצים לכם לבצע שאיבות ביוב בראשון לציון היא כדי למנוע נזק למוצרים של העסק. לא משנה מה סוג המוצרים שיש לכם, נוכחות של כמות גדולה של ביוב בסביבה הקרובה שלהם היא בטח לא דבר שתורם להם. משאבת ביוב תגיע אליכם לעסק ותוך זמן קצר תדאג שהוא יבש עד כמה שניתן.

מניעת נזק למוצרי העסק

מניעת נזקי נזילה

הנזקים שנצורים מנזילה הם לא רק הנזקים הישירים אלא גם אלו שהיא גורמת בצורה עקיפה. מים עומדים יחלחלו מהר מאוד לקומה מתחתיכם ויגרמו נזק לתקרה. העלות של נזק כזה יכולה להיות גבוהה מאוד, וגם כאן שאיבת ביוב היא הפתרון הנכון. המשאבה תגיע אליכם לעסק ותנסה לשאוב את המים עוד לפני שהם הגיעו לקומה התחתונה.

 

אפשרות להגיע למקור הנזילה

הצפות בעסקים גורמות בחלק מהמקרים למניעת היכולת להגיע למקור הנזילה. טיפול בנזילה הוא לא טיפול קוסמטי וכדי שהוא יצליח עליכם להיות בטוחים שאיתרתם את מקור הנזילה והצלחתם לסתום אותו בצורה הרמטית. כאשר יש כמות גדולה של נוזלים או ביוב עליכם לבצע את השאיבה שלהם, ולו רק בשביל האפשרות שתוכלו להגיע אל מקור הנזילה ולטפל בה בצורה יעילה.

 

אי ספיקה של מערכת הניקוז

החורף בישראל לא תמיד מתחשב במערכות הניקוז העירוניות. בישראל, ובמיוחד בערי המרכז הצפות הן לא דבר נדיר בחודשי החורף. אם העסק שלכם סובל מהצפה, הפתרון הטוב ביותר הוא לבצע שאיבת ביוב בעסק. השאיבה תעזור לכם לסלק את כל המים בבית אחת, ותאפשר לכם להמשיך לעבוד על אף הליקויים הרבים שיש במערכות הניקוז.

 

איך עושים את זה

בניגוד לשירותי אינסטלציה אחרים, שאיבה של ביוב היא לא משהו שכל שרברב יוכל לעשות. כדי לבצע שאיבת ביוב עליכם להזמין ביובית מקצועית שמחזיקה בכלים המתאימים לבצע שאיבה כזו. וודאו מול הביובית שיש לה משאבה מתאימה, ועדכנו אותה על סדר הגודל של האירוע כדי שהיא לא תופתע ממנו. חשוב כמובן להזמין את הביובית כמה שיותר מהר כדי למנוע את התפשטות הנזק.

 

לסיכום

הזמנה של משאבת ביוב לעסק יכולה להתבצע מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא כדי למנוע נזק למוצרי העסק, במידה ומדובר על מוצרים שרגישים למים או לחות. בנוסף, ישנם מקרים שבהם נזילה גדולה לא תאפשר לכם להגיע למקור שלה לפני שתסלקו את כל המים שיצאו כתוצאה ממנה. גם באותם מקרים הפתרון הנכון הוא להזמין משאבת ביוב, לשאוב את הנוזלים ואז לטפל בנזילה.

איך עושים את זה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
משאבי אנוש
המידע המלא אודות תפקידו של HR

HR או "Human Resources" הוא תחום ניהולי העוסק בניהול ההון האנושי בארגון. תפקיד מחלקת משאבי אנוש הוא לקדם ולשמור על סביבת עבודה בריאה, פרודוקטיבית ומתגמלת

קרא עוד »