חיפוש

5 האקססוריז הכי טובים למשרד מקצועי

בדיוק כמו שאר המשרדים שלך, האביזרים שיש לך למחשב שלך יכולים לעזור לך להפיק ממנו את המרב. האביזרים הנכונים יכולים להפוך מכונה רגילה למכונת עבודה פרודוקטיבית. אז תסתכל על רשימה זו של האביזרים הטובים ביותר עבור המשרד המקצועי המודרני ותראה אם ​​משהו תופס את העין שלך.

 

1. אוזניות בלוטות'

כיום, זה לא יוצא דופן להשתמש בשני מכשירים בו זמנית. זה יכול להקשות לדעת באיזה מכשיר אתה משתמש ואיך הוא פועל. למרבה המזל, יש אוזניות בלוטות' שפותרות את הבעיה הזו. הם מתחברים למחשב שלך באמצעות Bluetooth ומאפשרים לך להשתמש באותו מכשיר עם שני רמקולים נפרדים או אוזניות.

אוזניות מסוימות אפילו מאפשרות לך להתאים אותן לשני מכשירים בו זמנית. זה יכול להציל חיים כשאתה במשרד עם מספר מחשבים ורוצה להשתמש במחשב, אבל גם רוצה להשתמש איתך במחשב השני בחדר.

 

2. מעמד מחשב

בטח ראיתם מעמדי מחשב ללא מחשב עליהם. מעמד למחשב הוא פשוט ציוד משרדי שאתה מניח על קצה אחד של שולחן או שולחן כדי לתת לך גישה טובה יותר למחשב שלך כשהוא יושב על מעמד שולחן העבודה או המחשב הנייד. ישנם סוגים רבים ושונים של מעמדי מחשב, משולחנות עץ פשוטים ועד לדגמי אלומיניום או פלסטיק מלאים.

מעמד למחשב יכול לשפר מאוד את הפרודוקטיביות שלך על ידי מתן גישה טובה יותר למחשב שלך. הם גם מאפשרים צדדיות רבה יותר עם אפשרויות גובה שונות ואפילו אפשרות לסובב את צג המחשב לשני הכיוונים כך שתוכל לראות את המסך מזוויות שונות.

 

3. מדפסת לייזר

אם אתה עובד במשרד ויש לך המון מחשבים, זה לא רעיון טוב להחזיק המון ניירות, דוחות ומסמכים אחרים בלי שאף אחד יסתכל עליהם. החוכמה המקובלת אומרת שכדאי להדפיס את המסמכים במדפסת לייזר. הסיבה לכך היא שמדפסת לייזר לא משמיעה שום צליל כשהיא מדפיסה.

המשמעות היא שלא תשמע את המדפסת כשאתה משתמש בה ולא תהיה לך שום בעיה עם חסימות נייר או הפעלת טונר אם הדברים יצאו משליטה. לרוב מדפסות הלייזר יש גם מגוון רחב של מאפיינים, כך שלא יקצרו שינויים בבחירה אחת בלבד.

 

4. עט איכותי

אם אתה רוצה שיהיה לך נוח לכתוב ולחתום במהלך עשרות או מאות פעמים במהלך היום עט איכותי הוא מחייב. אנחנו ממליצים על עט נובע בגלל המראה הייחודי הנוחות והאיכות שלהם, עט נובע קיים מאות שנים ולא סתם הוא מחזיק במבחן הזמן!

 

5. עמדת טעינה לסמארטפון

אם אתה מבלה את רוב היום ליד המחשב שלך, חשוב שיהיה לך מקום להניח את הטלפון שלך כדי שלא תצטרך לחפור אותו ממגירת שולחן או מתרמיל גב כשתצטרך אותו. מקום טוב להתחיל בו הוא עם עמדת טעינה לסמארטפון. אלה בדרך כלל נטולי כבל ויכולים להתחבר לקיר או למחשב נייד. דגמים מסוימים כוללים גם יציאת USB משולבת כך שתוכל לטעון את הטלפון שלך ללא מחשב. בחלק מהדגמים יש אפילו אפשרות לטעון שני מכשירים בו זמנית.

 

לסיכום

כשזה מגיע למחשבים ולאביזרים הנלווים אליהם, השמיים הם הגבול. מתחנות עגינה אלגנטיות המחברים מספר מחשבים למשטח עבודה אחד ועד עכברים ומקלדות עם קיצורי דרך וכפתורי גיימינג, אלו הן רק חלק מהאפשרויות הרבות שיש. רק וודאו שמה שתבחרו יעזור לאפקטיביות שלכם!

אביזרים למשרד מקצועי

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא